Novinky z komory

Aukce výtvarných děl členů UVUO

Zveme (nejen) členy Okresní hospodářské komory Olomouc k příjemnému posezení, které se uskuteční před aukcí výtvarných děl členů Unie výtvarných umělců (UVUO). Přijďte navštívit netradiční prostředí klubovny UVUO a odpočinout si od každodenního shonu.

Již ve čtvrtek 23.8. od 17:00 v prostorách klubovny UVUO (Dolní nám. 194/7, Olomouc)

„Já myslím, že civilizace není dobrá, když je bez kultury. Člověk potřebuje ke štěstí a spokojenosti nejenom pohodlí tělesné, ale i duševní. Kultura a civilizace musí jít ruku v ruce.“ J. Werich

Samotné aukci bude předcházet prohlídka artefaktů připravených k aukci, a to od 16 hodin, opět v Galerii města Olomouc. Aukce navazuje na spolkovou výstavu děl členů UVUO, která se koná od 1. do 21. 8. 2018 v Galerii města Olomouc. Výtěžek z aukce bude primárně použit ve prospěch výstavní a publikační činnosti spolku, zejména pak na podporu tvorby a výstavní činnosti členů po rozhodnutí Výboru Unie výtvarných umělců Olomoucka.

Pevně věříme, že Vás nabízené artefakty osloví a že podpoříte svou účastí tuto akci a zakoupením nabízených děl podpoříte naši činnost do budoucna.

K aukci je připraven aukční katalog, který obsahuje 45 nabízených položek, včetně uvedení jejich vyvolávacích cen.

Menu