Novinky z komory

Business Ples 2018: nabídka partnerství a marketingové spolupráce

Olomouc, pátek 26.1.2018 – Hotel NH Collection Olomouc Congress. Nejvýznamnější událost olomoucké plesové sezony 2017/2018 – jediný opravdový business ples v regionu. Akce s účastí regionálních firem, významných institucí, zástupců start-up scény a dalších podnikatelských aktérů a ekonomicky aktivních jednotlivců. V brzké době budete kontaktování s cílem představit vám tento unikátní projekt.

PRODUKCE

Akci moderuje aktuálně velmi populární český herec, bavič a moderátor Jakub Kohák, společně s atraktivní herečkou a modelkou Evou Decastelo, hraje velký plesový band, vystoupí známé české hudební celebrity (s hvězdnou produkcí vás rádi seznámíme osobně).

Business Ples 2018

https://www.facebook.com/BusinessPles/videos/479787359071641/

 

NABÍDKA PARTNERSTVÍ

Jediný opravdový business ples v regionu. Kromě jedinečné společenské události a výjimečné produkce bude na místě také ryzí business ingredience. V prostorách hotelu bude kromě standardních plesových prostor (sál Evropa, Madrid, VIP zóna), vytyčen také prostor tzv. business klubu – místa určeného pro oficiální networking, seznamování, ale i poradenství. V prostorech klubu budou v průběhu večera významné osobnosti business sféry, známí investoři a také poradci. Ti budou k dispozici pro diskuzi, rady nebo třeba představení Vašich plánů. Na jednom místě se tak prolnou světy úspěšných podnikatelů i začínajících nadšenců a zástupců start up scény. V blízkosti klubu – v prostorech restaurace Sal de Mar naleznete tzv. start – up stage, tedy méně konvenční taneční zábavu. Na plese si tak najde nenuceně každý to své.

Partnerství představuje mimořádnou příležitost oslovit různými nástroji cílovou skupinu ekonomicky aktivních lidí z regionu nejen při konání akce samotné, ale i v průběhu masivní reklamní kampaně před akcí a při dalších souvisejících aktivitách po skončení plesu.

KONTAKT PRO PARTNERY – Business Ples 2018

K jednání o konkrétním partnerství a výběru souvisejících benefitů je budoucím partnerům a podporovatelům k dispozici management akce dle níže uvedených kontaktních údajů.

management@businessples.cz / 608 103 909

https://www.businessples.cz/

Business Ples 2018
Menu