Důležité informace z regionu

Čištění ozonem je spolehlivou metodou likvidace virů. Firma nabízí pomoc podnikům i institucím

Potřebujete spolehlivě vyčistit prostory, které mohou být znečištěny koronavirem – kanceláře, čekárny, ordinace, vozidla, busy, vlakové soupravy? Nebo ochranné pomůcky a další předměty – rukavice, roušky, mobilní telefony, helmy a další pomůcky?

Olomoucká společnost Eco Rapido3 nabízí dva druhy přístrojů, které bez kompromisů likvidují nejen všechny viry, ale také bakterie, plísně, roztoče a pachy (cigaretový kouř, pach po požáru, rozklad biologických látek). První druh přístroje je generátor ozonu, který používáme na čištění různých prostor. Druhý přístroj (obří mikrovlnná trouba) zase v krátkém čase likviduje patogeny na veškerých předmětech.

V současné době např. čistíme ozonem flotilu autobusů společnosti Vojtila Trans, která zajišťuje dopravní obslužnost pro Olomoucký kraj.

Ozon má velmi silné antioxidační a dezinfekční účinky. Je mnohonásobně silnější a rychlejší než prostředky na bázi chloru. Síla ozonu likviduje mikroorganismu již při hodnotě 1g ozonu na 10 m3. Po ukončení procesu nenechává ozon žádné stopy na předmětech ani toxická rezidua a nezpůsobuje alergické či dýchací problémy, které vyvolávají chemické dezinfekční prostředky. Nepoškozuje životní prostředí. Pracuje na principu přeměny vzdušného kyslíku na aktivní O3 (ozon), který se naváže na patogeny, zničí je a potom se opět přemění na kyslík.

Kontakt na Eco Rapido3:

Ecorapido.cz,

Pavel Vysloužil, jednatel, 777 071 170

Oldřich Kovařík, jednatel,  777 790 990

Menu