« Zpět na výpis členů

ALTAIR SOLUTIONS s.r.o.

Dynamická, rychle rostoucí, technologická společnost, se zaměřením na moderní trendy v oblasti informačních technologií.

Společnost ALTAIR SOLUTIONS s.r.o. vznikla v roce 2009.

Od samého začátku se specializujeme na digitální automatizaci ve všech oblastech práce a podnikání. Naším cílem je nacházet cesty ke zefektivnění, zrychlení a zkvalitnění jakýchkoliv procesů, jejich vzájemnému provázání a schopnosti využít nasbíraná data tak, aby pracovala ve prospěch našeho partnera.

Neméně významnou oblastí našeho působení je zakázkový vývoj software a mobilních technologií. Jsme spolehlivým partnerem firmám, které chtějí s pomocí digitálních technologií zrychlit výrobu, lépe analyzovat data nebo zefektivnit prodej.

Hlavním sídlem firmy je město Olomouc, disponujeme však dalšími čtyřmi pobočkami – v Brně, Bratislavě (SK), Kyjevě (UA) a Mansouře (EG).

V současné době je v zaměstnaneckém vztahu se společností ALTAIR SOLUTIONS s.r.o. cca. 60 pracovníků na plný úvazek, ale firma má možnost využívat kapacity dalších cca. 40 dlouhodobě spolupracujících kontraktorů.

 

Menu