« Zpět na výpis členů

Marek Sedláček – Lovecká chata Horka nad Moravou

„Penzion s restaurací, společenskými i školícími sály, sportovně jezdeckým areálem a krásnou přírodou Litovelského Pomoraví v okolí. Svým zákazníkům poskytujeme prostory včetně restaurace, pensionu, 2 sálů a loveckého salonku celoročně k využití využívat pro pořádání svateb, rodinných oslav, rautů. Svým firemním klientům poskytujeme prostory i připravujeme akce spojené se školením, firemními společenskými i sportovními událostmi, teambuildingy, tréninky atd. Akce připravujeme vždy „na klíč“ pro uspokojení konkrétních potřeb našich zákazníků.“ Jsme Lovecká!

„Penzion s restaurací, společenskými i školícími sály, sportovně jezdeckým areálem a krásnou přírodou Litovelského Pomoraví v okolí.

Svým zákazníkům poskytujeme prostory včetně restaurace, pensionu, 2 sálů a loveckého salonku celoročně k využití využívat pro pořádání svateb, rodinných oslav, rautů.

Svým firemním klientům poskytujeme prostory i připravujeme akce spojené se školením, firemními společenskými i sportovními událostmi, teambuildingy, tréninky atd.

Akce připravujeme vždy „na klíč“ pro uspokojení konkrétních potřeb našich zákazníků.“

Jsme Lovecká!

Menu