« Zpět na výpis členů

Střední škola polygrafická, Olomouc

Škola s dlouholetou tradicí, jediná v regionu, která vychovává polygrafické odborníky.

Zajímají vás digitální technologie, design obalů, počítačová grafika, tisk, fotografování a webdesign? Pak pojďte studovat na naši školu! Nabízíme vám perspektivní polygrafické obory, které vyučujeme jako jediná škola v Olomouckém kraji!

Náš zkušený tým odborníků, moderní technologické zázemí a dlouhodobá spolupráce s předními firmami v oboru jsou zárukou bezproblémového uplatnění na trhu práce. Úspěšní absolventi mohou také pokračovat v navazujícím studiu na vysoké škole.

Každoročně pro vás otevíráme obory:

  • Grafik pro média
  • Operátor tisku
  • Designér obalů

Polygrafie

Všechny uvedené obory jsou čtyřleté, ukončené státní maturitní zkouškou. Studium se skládá z teoretické a praktické výuky, která probíhá v naší moderní tiskárně a grafických studiích. Při výuce se budete spolupodílet na realizaci zakázek pro soukromou i státní sféru. Získáte tak kromě finančních odměn i potřebný vhled na reálnou polygrafickou výrobu. Ve vyšších ročnících budete moci praktikovat v grafických studiích a tiskárnách po celé ČR. Pokud nejste z Olomouce a blízkého okolí, zajistíme vám v průběhu studia ubytování a celodenní stravování. Pro žáky pořádáme celou řadu odborných, sportovních i kulturních aktivit. Školu zřizuje Olomoucký kraj a studium je bezplatné. Podrobnější informace o jednotlivých oborech včetně ukázek prací našich žáků naleznete na webových stránkách školy www.polygraficka.cz. Po předchozí dohodě vás rádi kdykoli provedeme školou, případně můžete navštívit dny otevřených dveří v prosinci a lednu (přesné datum a čas bude na internetových stránkách a facebooku školy).

Pro veřejný sektor nabízíme grafické služby včetně tisku běžných tiskovin ofsetovou i digitální technikou za příznivé ceny – katalogy, formuláře, knihy, brožury, navštívenky, svatební a promoční oznámení. Bližší informace na zakazky@polygraficka.cz

Pro veřejnost rovněž nabízíme výuku grafických programů Corel Draw, Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign. Ceny se odvíjí od rozsahu, náročnosti a počtu účastníků. Bližší informace na skyva@polygraficka.cz

POLYGRAFICKÁ VÝROBA

V rámci praktické výuky žáků našich studijních oborů a hospodářské činnosti nabízíme pro soukromý i podnikatelský sektor komplexní zhotovení nejrůznějších druhů tiskovin ofsetovou technikou a digitálním tiskem do formátu A2.

 Zhotovujeme veškeré druhy osobních tiskovin, jako jsou navštívenky, dopisní papíry, novoročenky, svatební, promoční a primiční oznámení, novoročenky, ex-libris a další osobní tiskoviny. Společenské tiskoviny, jako jsou pozvánky, programy, jídelní a nápojové lístky, menu, diplomy, osvědčení a další tiskoviny. Pro podnikatele nabízíme tisk hospodářsko administrativních tiskovin, jako jsou faktury, dodací listy, nabídkové listy, dotazníky, dopisní papíry, objednávky, samopropisovací tiskopisy. Dále náborové a propagační tiskoviny – letáky, katalogy, plakáty, etikety a podobně. Zhotovujeme také malonákladové publikace v měkkých vazbách (brožury).

Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy, týkající se zhotovení i dalších druhů tiskovin včetně vyhotovení předkalkulace výrobků. Nabízíme zajímavé ceny, se kterými budete spokojeni.

Menu