« Zpět na výpis členů

TESCO SW a.s.

TESCO SW a.s. je jednou z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a implementaci software a poskytování komplexních ICT služeb.

Historie společnosti TESCO SW a.s. sahá až do roku 1991, kdy byla založena společnost TESCO, spol. s r.o., společnost softwarových a obchodních služeb.

Posláním společnosti TESCO SW a.s. je poskytování přidané hodnoty zákazníkům formou specializovaných IT řešení s velkou mírou věcného know-how a garancí vysokého standardu kvality s nízkými náklady. To vše za využití oboustranně výhodné spolupráce s partnery a za důsledného uplatňování Integrovaného systému řízení dle norem ISO 9001, ISO 10006, ISO 14001, ISO 20000 a ISO 27001.

TESCO SW a.s. v současné době zaměstnává přes 268 zkušených odborníků nejrůznějších profesí, kteří zajišťují vývoj, implementaci, rozvoj a podporu vlastních i partnerských řešení.

TESCO SW a.s. je investorem stavby BEA campusu Olomouc – unikátního prostředí, jehož hlavním cílem je podpora malých a středních podniků v regionu se zaměřením na rozvoj byznys inovací.

TESCO SW a.s. je společensky odpovědná firma. Podporuje vybrané projekty, které mají vazbu na olomoucký region a na oblast vzdělávání i osobnostního rozvoje.

Menu