Konference

Fenomén 4.0 – jen technologie nestačí

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci s názvem Fenomén 4.0 – jen technologie nestačí.

Akční cena pro člena komory, činí 5 500 Kč.

Toto zvýhodnění platí pro registraci do konce roku. V poznámce u registrace prosím uveďte heslo HKOL. Cena bude při fakturaci automaticky ponížena.

 Pro koho je konference určena? Zejména pro vedoucí pracovníky vaší společnosti. V rámci konference Vám bude představeno více než 25 profesionálů z oblasti Průmyslu 4.0 a samotná konference poběží současně na 2 pódiích a ve SMART zóně.

  1. Business Stage nabídne příběhy konkrétních firem a jejich praktický pohled na řešení v oblasti Průmysl 4.0. V rámci této stage se můžete setkat s Janem Burianem (EY), Radkem Navrátilem (Škoda Auto), Jaroslavem Žlábkem (Toyota Material Handling) a Filipem Dřímalkou (předseda digitalizace AMSP) aj.
  2. HR Stage bude zaměřena převážně na prezentaci inovativních a smart HR projektů / řešení v oblasti:strategie, náboru, vzdělávání, ale také engagementu. V rámci této stage vystoupí Matěj Matolín (STRV), Klára Marečková (O2), Josef Chovanec (CZUB), Hana Williams Musilova (LIKO-S), Radmila Pinkavová – Jirkovská (TV Nova).
  3. SMART Zóna představí prezentační ukázky firem, které přináší konkrétní řešení v oblasti využití chytrých brýlí, 3D tisku, bezpapírové firmy, rozšířené reality a další. Například PRIA SYSTEM, ACT-IN, B2A SOFTWARE DEVELOPMENT, a další.

Doporučujeme zúčastnit se v počtu 3 a více zástupců z 1 společnosti. Cílem konference je ukázat, že průmysl 4.0 je téma, které se dotýká společnosti jako celku. Své téma a hlavně inspiraci zde naleznou HR manažeři, výrobní a jiní techničtí ředitelé. Konference bude velký přínosem také pro Vaše průmyslové inženýry či lean koordinátory.

Po skončení odborného programu je pro Vás připraven bohatý společenský večer, kde se budete moci neformálně potkat s většinou řečníků a dalšími zajímavými lidmi.

Více o konferenci naleznete na webových stránkách konference – www.fenomen40.cz

Menu