Novinky

Firemní gurmánský zážitek? Bistro Helen a restaurace Lobster v srdci Olomouce

Martina Opletalová
Firemní gurmánský zážitek? Bistro Helen a restaurace Lobster v srdci Olomouce
3.
BŘE

Večírek v dobré restauraci, u vás ve firmě nebo v soukromí? Bistro Helen i restaurace Lobster je pro Vás připraví na klíč.

Hledáte ideální místo, kde chcete posedět s kolegy z práce, přáteli nebo blízkými? Využijte nabídku zavedené restaurace Lobster Family Restaurant nebo progresivního stylového Bistra Helen. Oba podniky najdete nejvyšším patře Galerie Šantovka nedaleko centra Olomouce. Pokud se z různých důvodů rozhodnete trávit volné chvíle raději ve firmě nebo v soukromí, jsou připraveni za Vámi dorazit v plné polní s kompletním servisem.

Mají pro Vás připraveny prostory pro menší i větší skupiny, od rezervace větších stolů, přes salonky pro 20 či 50 lidi, po pronájem části nebo celé restaurace. Na co se můžete těšit?

Bistro Helen – pronájem salonku v designovém prostředí se stěnou s živou zelení, výborná kuchyně s originálními recepty, založená na čerstvých a lokálních surovinách, cooking show s vlastními šéfkuchaři, zázemí pro prezentace.

Lobster – pronájem salonku nebo části restaurace, poctivě čepovaný Pilsner Urquell, kvalitní italská a středomořská kuchyně, cooking show s vlastními šéfkuchaři, 18 bowlingových drah.

Můžete dorazit i 20 vozy, parkování není problém.

Týmy obou podniků jsou připraveny přijet za Vámi a potěšit Vaše klienty či přátele kvalitními službami a špičkovou gastronomií.

Podívejte se na stránky Helen.cz a Lobster-restaurant.cz, informace naleznete také na Facebooku nebo Instagramu.

Kontakt: Lukáš Vrba 775 360 395

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři