Novinky z komory

Mimořádná událost plesové sezony: Business ples nabídne tanec, celebrity i možnost potkat zajímavé osobnosti

Vtipný Jakub Kohák, krásná Eva Decastelo, Vašo Patejdl s hity Elánu, sexy Tereza Kerndlová, Tonya Graves a další známé české osobnosti. Letošní plesová sezona v Olomouci má horkou novinku. Ta se zcela jistě stane mimořádnou událostí. Business ples, který pořádá tým pod vedením Okresní hospodářské komory a digitální agentury ESMEDIA Interactive, si klade za cíl být více než jen “klasický regionální” ples. To vše nejen díky zvučným jménům a kvalitnímu programu. Ples 26. ledna v NH hotelu nabídne koncept, který na jinak bohaté plesové mapě Olomouce doposud nebyl.

Jedinečná a prestižní společenská událost

Business ples se od počátku profiluje jako jedinečná a prestižní společenská událost. Cílem organizátorů je především poskytnout bohaté plesové vyžití, zábavu a zejména nezapomenutelný zážitek. „Chceme, aby se hosté cítili skvěle, významně, ale současně nenuceně a příjemně. Mám radost, že se akce koná na nejlepším plesovém místě v Olomouci – tedy v NH Hotelu, což již samo o sobě vypovídá o charakteru akce,“ sdělil svou ambici k akci Radim Kašpar, ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc.

Dámy budou moci na plese obdivovat další známé české celebrity, královny soutěží krás a jejich outfity. Pánové se v případě zájmu klidně mohou pobavit také o byznysu. Akce se totiž zúčastní kromě regionálních osobností také známí čeští byznysmani, investoři a představitelé české start-up scény.

Ani na této akci nebude chybět charitativní a dobročinný rozměr. „Na křídlech úspěchu, to je téma, které jsme si pro letošní ročník akce vybrali. Považujeme ale za nezbytné, aby úspěšní pomáhali těm, na které se tolik životního štěstí neusmálo. Naše akce má v tomto směru velké ambice. Za pomoci kamarádky Věry Novotné jsme vytipovali několik silných lidských příběhů, které bychom rádi podpořili z výnosu dobročinné dražby,“ přiblížil charitativní ambici Pavel Sedláček, jednatel Esmedie.

Vstupenky rychle mizí, neváhejte!

O tom, že půjde opravdu o mimořádnou událost, svědčí také rychle mizící vstupenky. Ještě ani nebyl oficiálně zprovozněn online rezervační systém a už je podstatná část lístků pryč. Vstupenky se budou distribuovat ryze online a to ve dvou hlavních variantách – do hlavního sálu Evropa a do menšího sálu Madrid a dalších prostor. Bližší informace lze nalézt na webu businessples.cz. Pro ty, kteří chtějí mít svou vstupenku již nyní raději jistou, můžou provést předrezervaci telefonicky na čísle: 736 259 039.
Program tohoto nového olomouckého plesu je rozdělen především do dvou hlavních scén. V hlavním sále bude probíhat tradiční společenská plesová zábava s Jakubem Kohákem a Evou Decastelo na moderátorských postech. Kromě plesového bandu vystoupí i Vašo Patejdl a Tereza Kerndlová. Druhý taneční parket, příznačně nazvaný Start-up stage, pak hosté naleznou v přízemí. Zde se bude hrát současná hudební produkce a vystoupí také pohodová Tonya Graves s akustickým bandem.

Samozřejmostí bude dle organizátorů i bohaté pohoštění a několik perliček, které budou na podobné olomoucké akci k vidění možná vůbec poprvé. „Ještě bych nechtěl všechny detaily prozrazovat. Nicméně se spoluorganizátory (agentura Evenpro, lifestylový magazín OL4you a další), se kterými společně garantujeme přípravu a profesionální průběh této akce, toho chystáme hodně. Věřím, že souhrn několika detailů přinese opravdu jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí bude i luxusně připravený prostor NH hotelu, který nás v našem projektu velmi podpořil a také chutný raut,“ upřesnil Kašpar.

Nultý ročník Business plesu má rozhodně velké ambice a věříme, že se stane pevným pilířem olomoucké plesové sezony.

Předrezervaci vstupenek můžete provést telefonicky na čísle: 736 259 039. Více informací o akci najdete na stránce businessples.cz →

Menu