Novinky

Nabídka pomoci: Zapojte se do kampaně „Olomouc si pomáhá“

Martina Opletalová
Nabídka pomoci: Zapojte se do kampaně „Olomouc si pomáhá“
15.
DUB

Vážení podnikatelé, provozovatelé, zástupci „postižených“ organizací, dovolte nám informovat o projektu „Olomouc si pomáhá“.

Jedná se o marketingový nástroj – webový portál a doprovodnou komunikační kampaň s cílem zmírnit ekonomické dopady aktuální koronavirové krize a pomoci vám v této nelehké době. Kampaň připravuje Statutární město Olomouc ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Olomouc. Webový portál bude jednoduchý a naší ambicí je spuštění již v průběhu příštího týdne. Následovat bude integrovaná komunikační kampaň tak, aby se informace dostala mezi co nejvíce občanů, a vy jste i díky této pomoci o trochu snadněji překonali aktuální těžkosti.

Většina z vás se nyní potýká zejména se špatným cash flow, tedy chybí tržby, ale výdaje vám zůstaly. Dobrý způsob, jak si pomoci, je například prodej voucherů,
předplatných atp., tedy forma, jak nyní získat potřebné finance a službu poskytnout třeba později, až se situace zlepší. Patří zde ale i další služby, rozvoz jídel, drinků a cokoliv, co nyní nabízíte, třeba i online. Kulturní instituce či sportovní kluby zase využívají třeba veřejné sbírky, online vystoupení, virtuální vstupenky atp. To vše
lze prezentovat v rámci této kampaně zdarma.

Portál bude přehledně a na jednom místě sdružovat vaši nabídku – zejména v těchto oblastech: restaurace a kavárny; obchod a služby; sport a wellness; kultura a zábava, ostatní.

Pokud tedy spadáte do některé z výše uvedené kategorie, působíte v Olomouci, byli jste omezeni v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem a chcete alespoň trochu pomoci, není nic jednoduššího, než nám napsat na:

Okresní hospodářská komora Olomouc
Tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc
info@hkol.cz | www.hkol.cz

a bezplatně mít svůj profil s nabídkou na aktuálně chystaném portálu. Věřte, že uděláme maximum, aby o vaší nabídce vědělo „celé město“. Portál je ostatně připravován jako dlouhodobější projekt, pokud se osvědčí, bude fungovat i po zlepšení stávající situace.

Pokud do toho s námi jdete, potřebujeme jen zaslat následující informace:
- Název (provozovny, restaurace, instituce – prostě identifikační údaj)
- Adresu
- Web (či jiný kontaktní údaj)
- Co nabízíte – nabídku (jako např. rozvoz jídel, prodej voucherů, předplatnéslužeb, máte vyhlášenou sbírku atp.)
- Odkaz na internetovou stránku, kde lze využít vaší nabídky, pokud lze využít on-line (např. e-shop, objednávkový formulář, kontakty atp.)

To vše ideálně do pátku 17.4. do 12:00 na e-mail info@hkol.cz Děkujeme za spolupráci a pokusíme se Vám být maximálně nápomocni. Ostatně OHK Olomouc poskytuje po celou dobu aktuální informace a poradenský servis, a tak se na nás neváhejte i nadále obracet.

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři