Novinky

OHK Olomouc stěhuje své sídlo do Envelopa Office Center

Martina Opletalová
OHK Olomouc stěhuje své sídlo do Envelopa Office Center
1.
ZÁŘ

Od 1. září mění Okresní hospodářská komora Olomouc své sídlo. Nově začne působit v kancelářských prostorách nejvyššího standardu – v Envelopa Office Center. Komora přispěje k renomé nejmodernější byznysové destinace v kraji, neboť projekt administrativního centra sdružuje na adrese tř. Kosmonautů dynamicky rostoucí firmy a významné obchodní subjekty.

Po předchozí etapě v krásných prostorách Bea Centra Olomouc je to další zajímavý impuls pro naplňování našich cílů a posun kupředu. Pro mě osobně v září začíná sedmý rok na pozici ředitele komory a věřím, že nové prostředí nám všem pomůže k novým nápadům a myšlenkám,“ vyjádřil se ke změně sídla ředitel OHK Olomouc Radim Kašpar. „V předchozím sídle jsme strávili krásných pět a půl let. Měli jsme tam skvělé zázemí. Nyní se však objevila nová výzva, ve které vidíme zajímavou příležitost a mnoho dalších výzev,“ doplnil ke stěhování Vlastimil Navrátil, předseda představenstva OHK Olomouc.

V samotné budově Envelopa Office Center mají aktuálně zázemí také někteří ze členů OHK Olomouc jako například Arrows ETL Global, Banka Creditas, BP Stavby Morava, Smětal & Silack a další. V budově lze dále nalézt Bistro Paulus michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse či atraktivní prostory konceptu servisovaných kanceláří Freework.

Hospodářská komora je v České republice zřízena na základě zákona k tomu, aby zastupovala zájmy podnikatelů a byla pro podnikatele a firmy servisní organizací. Hlavní specializací OHK Olomouc je úzké propojování kontaktů. Vše tak, aby firmy a manažeři mezi sebou sdíleli příklady dobré praxe, podporovali se a ve výsledku také dělali byznys. Na nové byznysové adrese se potenciál synergií může ještě více posílit. Změnu sídla mohla komora realizovat i díky novému strategickému partnerství se skupinou Redstone.  

Našim cílem bylo nabídnout prvotřídní kanceláře nájemcům, kteří mají velké ambice v regionu, dynamicky se rozvíjejí, jsou lídry ve svých oblastech působnosti, jsou inovativní a mají velký potenciál expanze. Kladou důraz nejen na reprezentativní funkci svého sídla, ale i na kvalitu prostředí pro své zaměstnance s vědomím, že ovlivňuje pracovní atmosféru, kreativitu a výkon. Právě takoví nájemci se k nám stěhují a v budově tak vzniká velký potenciál synergií, které můžou být důležitým impulsem rozvoje města a regionu. Vítáme na palubě Okresní hospodářskou komoru jako hlavního reprezentanta podnikatelské obce, velmi si vážíme jejího rozhodnutí a těšíme se na spolupráci“, okomentoval událost za skupinu Redstone její zakladatel Richard Morávek.

Tiskovou zprávu si můžete stáhnout také ZDE.

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři