Novinky z komory

OHK Olomouc stěhuje své sídlo do Envelopa Office Center

Od 1. září mění Okresní hospodářská komora Olomouc své sídlo. Nově začne působit v kancelářských prostorách nejvyššího standardu – v Envelopa Office Center. Komora přispěje k renomé nejmodernější byznysové destinace v kraji, neboť projekt administrativního centra sdružuje na adrese tř. Kosmonautů dynamicky rostoucí firmy a významné obchodní subjekty.

Po předchozí etapě v krásných prostorách Bea Centra Olomouc je to další zajímavý impuls pro naplňování našich cílů a posun kupředu. Pro mě osobně v září začíná sedmý rok na pozici ředitele komory a věřím, že nové prostředí nám všem pomůže k novým nápadům a myšlenkám,“ vyjádřil se ke změně sídla ředitel OHK Olomouc Radim Kašpar. „V předchozím sídle jsme strávili krásných pět a půl let. Měli jsme tam skvělé zázemí. Nyní se však objevila nová výzva, ve které vidíme zajímavou příležitost a mnoho dalších výzev,“ doplnil ke stěhování Vlastimil Navrátil, předseda představenstva OHK Olomouc.

V samotné budově Envelopa Office Center mají aktuálně zázemí také někteří ze členů OHK Olomouc jako například Arrows ETL Global, Banka Creditas, BP Stavby Morava, Smětal & Silack a další. V budově lze dále nalézt Bistro Paulus michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse či atraktivní prostory konceptu servisovaných kanceláří Freework.

Hospodářská komora je v České republice zřízena na základě zákona k tomu, aby zastupovala zájmy podnikatelů a byla pro podnikatele a firmy servisní organizací. Hlavní specializací OHK Olomouc je úzké propojování kontaktů. Vše tak, aby firmy a manažeři mezi sebou sdíleli příklady dobré praxe, podporovali se a ve výsledku také dělali byznys. Na nové byznysové adrese se potenciál synergií může ještě více posílit. Změnu sídla mohla komora realizovat i díky novému strategickému partnerství se skupinou Redstone.  

Našim cílem bylo nabídnout prvotřídní kanceláře nájemcům, kteří mají velké ambice v regionu, dynamicky se rozvíjejí, jsou lídry ve svých oblastech působnosti, jsou inovativní a mají velký potenciál expanze. Kladou důraz nejen na reprezentativní funkci svého sídla, ale i na kvalitu prostředí pro své zaměstnance s vědomím, že ovlivňuje pracovní atmosféru, kreativitu a výkon. Právě takoví nájemci se k nám stěhují a v budově tak vzniká velký potenciál synergií, které můžou být důležitým impulsem rozvoje města a regionu. Vítáme na palubě Okresní hospodářskou komoru jako hlavního reprezentanta podnikatelské obce, velmi si vážíme jejího rozhodnutí a těšíme se na spolupráci“, okomentoval událost za skupinu Redstone její zakladatel Richard Morávek.

Tiskovou zprávu si můžete stáhnout také ZDE.

Menu