Novinky z komory

OHK Olomouc zve na chystané akce a informuje o svých aktivitách

Okresní hospodářská komora Olomouc v prvních měsících letošního roku zrealizovala zajímavé akce, mezi kterými vyčníval zejména první ročník Business plesu s opravdovou business ingrediencí v podobě Start up klubu a poté také pracovní setkání s poslanci zvolenými za okres Olomouc. “Hospodářská komora poskytuje zejména podnikatelům a firmám vzdělávací a poradenský servis. Jsme ale také důležitou platformou pro setkávání a networking. V neposlední řadě prosazujeme zájmy našich členů a usilujeme o hospodářský rozvoj regionu, k tomu je potřeba působit také na veřejnou správu, respektive naše politické reprezentanty na nejrůznějších úrovních,“ upřesňuje zaměření komory její ředitel Radim Kašpar. Mezi palčivá témata patří stále větší nedostatek technicky zaměřených lidí a přebujelá byrokracie, která podnikatele svazuje a odvádí od důležité práce.

Také členská základna komory na začátku roku posílila o několik subjektů, mezi nimi nechybí například uničovské Miele s obratem okolo osmi miliard a také Senior Flexonics, firma s oceněním štika českého byznysu Olomouckého kraje.

OHK Olomouc zve na tyto akce, které v nejbližší době organizuje:  

OHK chystá také množství dalších akcích, o kterých bude zavčas informovat, zejména pak na bašem Facebooku a webu. Chystají se akce na téma GDPR, benefiční seminář o fluktuaci zaměstnanců, chystá se zajímavá exkurze, aktivity i na Šternbersku, Uničovku, Litovelsku a mnoho dalších.

Menu