Důležité informace z regionu

OHK zve na konferenci: Strategie rozvoje města Olomouce

Není vám lhostejné dění v regionu?

Zajímají vás investiční plány?

Chcete slyšet, jak zlepšit vzdělávací systém a uspokojit požadavky trhu práce?

Rádi byste se dozvěděli o potenciálu spolupráce se zahraničím?

Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, přijměte naše pozvání na konferenci s názvem Strategie rozvoje města Olomouce. Ta se uskuteční dne 21. září v BEA Centru Olomouc od 15:00. Záštitu nad touto konferencí převzal primátor statutárního města Olomouce doc. Mgr. Antonín Staňek, Ph.D.

Okresní hospodářská komora Olomouc má za cíl přispívat k hospodářskému rozvoji našeho regionu a být hlavním mediátorem mezi veřejnou správou, podnikateli a také vzdělávacím systémem, který je ve vazbě na podobu regionálního trhu práce zásadní.  V tomto kontextu je nutné informovat relevantní aktéry o klíčových novinkách.

Konference je rozdělena do tří tematických bloků

  1. Olomoucké podnikatelské prostředí – možnosti, výzvy a cesta k realizaci
  2. Výchova k podnikavosti a (poly)technických dovedností
  3. Spolupráce se zahraničím

Jednotlivé bloky jsou tematicky sestaveny tak, aby se účastníci dozvěděli zásadní a aktuální informace. Na konferenci vystoupí také čelní představitelé Statutárního města Olomouce a Olomouckého kraje. Akce je pořádána ve spolupráci právě s těmito partnery a za podpory BEA Campusu Olomouc. Bližší informace o tématech jednotlivých bloků a kompletní přehled řečníků naleznete v přiložené pozvánce.

,
Předchozí příspěvek
OHK Olomouc zastupuje zájmy členů a má široké pole působnosti
Následující příspěvek
Olomoucké dopravní fórum

Související články

Menu