Novinky

Šantovka Star(t)s v Galerii Šantovka: SWOPI

Martina Opletalová
Šantovka Star(t)s v Galerii Šantovka: SWOPI
18.
ÚNO

Vážení,

firemní a osobní prezentace na obchodním jednání je standardní součástí každodenní práce podnikatele bez ohledu na velikost společnosti a zaměření její činnosti. Klíčovým momentem obchodního jednání bývá vzájemné předání kontaktních údajů, které umožňuje faktickou realizaci postupu, na kterém se strany dohodli. Klasická papírová vizitka je pro tento účel dosud používána, ale stále častěji se budeme setkávat s posíláním kontaktních údajů prostřednictvím mobilního telefonu či emailu.

Rádi bychom vás touto cestou informovali o inovativním řešení, které si v těchto dnech můžete v Olomouci prakticky vyzkoušet a rovnou pořídit.  Řada firem dnes klade důraz na ekologii, úsporu času i nákladů. Jednou z cest k naplnění těchto cílů je digitalizace. Český startup Swopi nabízí digitální vizitku nahrazující papírové vizitky. Do roku 2030 chce nahradit všechny papírové vizitky na celém světě. Digitální vizitka Swopi umí sdílet veškeré kontaktní informace, sociální sítě, soubory, vlastní odkazy a ještě  mnoho dalšího. Díky Swopi je sdílení informací snadnější, rychlejší a šetrné k životnímu prostředí, vaše firma nespotřebuje tolik papíru a bude mít kontaktní data uložena v bezpečné digitální formě.

Navštívíte-li tento týden jednotku  Šantovka Star(t)s v Galerii Šantovka v 1. patře vedle prodejny Maxidesign, můžete si odnést digitální vizitku Swopi např. jako samolepku na krytu vašeho mobilního telefonu, pracující s progresivní NFC technologií.  Jednou provždy už nebudete potřebovat papírové vizitky.

ŠANTOVKA STAR(T)S je unikátní projekt na pomocstartupům, řemeslníkům, studentům, umělcům a všem, kteří přicházejí s originálními nápady. Ti se mohou v Galerii Šantovka na týden zdarma prezentovat ve speciálním showroomu určenému k prezentaci jejich záměrů, produktů, výrobků, aplikací či např. uměleckých děl. Projekt zároveň zajišťuje propagaci, díky které si mohou startupy najít cílové zákazníky či obchodní partnery a investory.

Věřím, že vás nabídka digitální vizitky Swopi zaujala a podíváte se přímo za zakladateli startupu Swopi do Šantovky, kteří tam pro vás budou až do neděle 20. února 2022 každý den od 13 do 19 hodin.

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři