Důležité informace z regionu

Semináře po celé ČR představí nové dotační příležitosti

Podnikatelům se letos otevírají neobvykle rozmanité regionální i celostátní dotační možnosti. Jak je využít co nejefektivněji prozradí zkušení konzultanti enovation na seminářích, které se v průběhu dubna konají v pěti městech napříč Českou republikou.

Pro české podniky je v první polovině roku 2019 nachystána pestrá paleta dotačních programů. Kromě širokých dotačních možností se můžou české firmy těšit také na jednodušší administrativu a rychlejší hodnocení dotačních žádostí.

Protože novinek ve světě podnikatelských dotací  je letos opravdu mnoho, pořádá spolu s námi enovation semináře, kde dotační odborníci vysvětlí specifika jednotlivých regionů a na praktických příkladech ukážou, jak dotace z různých programů nejlépe zkombinovat.

Dozvíte se, že s dobrým nápadem a kvalitně připraveným projektem lze snadno kombinovat dotace na nové výrobní i nevýrobní stroje a technologie, rekonstrukce podnikatelských nemovitost, energetické úspory, vývojové a inovační projekty, mzdy a vzdělávání zaměstnanců a mnoho dalších.  Právě pro takové typy projektů je aktuálně českým podnikům vyhrazeno více než 22 mld. Kč.

Ze seminářů enovation si odnesete komplexní přehled o dotačních příležitostech pro rok 2019 a samozřejmě budete mít možnost individuálně prodiskutovat váš podnikatelský záměr s konzultanty, kteří za sebou mají stovky úspěšných projektů.

Už teď evidujeme o tyto dotace velký zájem a může se stát, že budou výzvy předčasně uzavřeny.

Přijďte na některý z dubnových seminářů, kde se dozvíte vše potřebné:

Menu