Podnikatelské soutěže a ankety

Soutěžte o nejlepší podnikatelský nápad, přihlaste se do Podnikavé hlavy

Olomouc (23. dubna 2018) – Nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů, 80 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice. K tomu kancelář na rok zdarma. To vše si pro vítěze devátého ročníku soutěže Podnikavá hlava připravil Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. Soutěžící z řad úplných začátečníků i zkušených podnikatelů mohou své originální nápady přihlašovat do 30. dubna.

Stačí, když se zájemci zaregistrují na webových stránkách www.podnikavahlava.cz, sepíšou svůj podnikatelský záměr a zašlou do Vědeckotechnického parku přihlášku.

Jsem velice rád, že naše soutěž dává mladým lidem příležitost realizovat podnikatelské sny. Už teď se těším na podnikatelské nápady, které jako porotce budu hodnotit,“ uvedl Roman Jurečka, ředitel Vědeckotechnického parku UP (VTP UP). „Soutěžící mají už jen týden na registraci a zaslání přihlášky do soutěže. Přeji jim, ať vše stihnou včas a řádně se do soutěže zaregistrují,“ dodal.

Soutěž Podnikavá hlava probíhá za finanční podpory generálního partnera České spořitelny – poskytovatele služby Erste Corporate Banking, Olomouckého kraje a společnosti BA Club CZ.

Soutěžní klání potrvá do 31. května, kdy pořadatel slavnostně vyhlásí vítěze. Soutěžit se bude i ve speciální kategorii Podnikatel v sukni nebo Zdraví-pohyb-sport. Tři vybraní finalisté budou mít v listopadu možnost prezentovat své nápady před stovkami účastníků olomoucké konference o podnikání UP Business Camp.

Podrobné informace o soutěži naleznete na webu www.podnikavahlava.cz nebo na Facebooku Soutěž Podnikavá hlava.

Kontaktní osoba:
Mgr. Dana Jurková | marketing manager
Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci
E:
soutez@vtpup.cz | T: 585 631 420, 731 642 938

Menu