2K CONSULTING s.r.o.

založeno
2012
sídlo
země
Czech Republic

IČO 29451990
DIČ CZ29451990

Jsme partnerem pro řešení v oblasti bezpečnosti, kde klientovi pomáháme řešit náklady, čas i energii s profesionálním a lidským přístupem, což se nám daří již více než 10 let.

Společnost 2K CONSULTING s.r.o., disponuje kvalitním týmem právníků a bezpečnostních specialistů, odborně způsobilých osob a auditorů, jehož členové mají bohaté zkušenosti ve všech oblastech, kterým se společnost věnuje. Tým zkušených pracovníků garantuje vysokou úroveň poskytovaných služeb včetně profesionálního zvládnutí i těch nejvýznamnějších projektů a událostí.

Naše služby jsou zaměřené na tyto oblasti:

Kybernetická bezpečnost a Ochrana osobních údajů (GDPR)

Komplexní řešení ICT včetně poradenství pro nákup HW a SW

Školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti (E-learning)

Whistleblowing

BOZP

Požární ochrana

Fyzická a objektová bezpečnost, krizové řízení, ochrana měkkých cílů

Dotační a administrativní servis pro oblast sportu a kybernetické bezpečnosti

Technický dozor při zadávání veřejných zakázek v oblasti bezpečnosti a implementaci, kontrole splnění povinnosti dodavatele dle NIS 2 pro oblast kybernetické bezpečnosti

Služby jsou poskytovány v souladu s mezinárodně uznávanými standardy a normami. Odbornost a kvalita služeb vychází z certifikace společnosti a odbornosti zaměstnanců i partnerů, kterými disponuje společnost na vyžádání.

Kromě auditorské, poradenské činnosti, nabízí také možnost jednorázových bezplatných konzultací s klienty v kanceláři v Olomouci. Společnost také je držitelem ochranné známky pro projekty Bezpečný úřad a Bezpečná organizace, která je určená i pro podnikatelské subjekty. Pro členy OHK jsou služby poskytovaný se slevou.

Více informací sdělíme a případné poptávky po našich službách vyřídíme operativně.

2K CONSULTING s.r.o.
sídlo společnosti

2K CONSULTING s.r.o.
Tovární 915/40
779 00 Olomouc

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři