« Zpět na výpis členů

2K CONSULTING s.r.o.

2K CONSULTING s.r.o, působící na českém trhu od roku 2013.

Poskytuje profesionální služby v oblasti řízení informační a kybernetické bezpečnosti  a  managementu kontinuity činností; v oblasti zpracování a ochrany osobních údajů(GDPR); BOZP a PO, bezpečnostních auditů a penetračních testů, zvyšování bezpečnostního povědomí a pravidelných školení pro zaměstnance v souladu s nařízením EU a jinými zákonnými normami v oblasti bezpečnosti, které musí právnické a fyzické osoby

( OSVČ) dodržovat.

Naše společnost má zkušenosti i s vydáním certifikátu bezpečnosti pro obchodní partnery do zemí EU a třetích zemích. Tento požadavek je novinkou v oblasti mezinárodního obchodu a služeb.

Služby jsou poskytovány v souladu s mezinárodně uznávanými standardy a normami. Odbornost a kvalita služeb vychází z certifikace společnosti a odbornosti zaměstnanců i partnerů.

Kromě auditorské činnosti a realizací veřejnosprávních kontrol pro subjekty údajů, nabízí také možnost jednorázových bezplatných konzultací s klienty v kanceláři v Olomouci.

V oblasti dotační politiky se naše společnost se zaměřuje zejména na strukturální fondy EU v oblasti bezpečnosti. V oblasti dotační politiky realizuje školení pro zaměstnance ( POVEZ I, II), zde umíme nabídnout i asistenční servis a vše vyřídíme za Vás, Školicí prostory máme své v Olomouci a nebo dle domluvy v sídle objednatele. Finanční podpora je alokována až do výše 500 000 Kč od MPSV/ za kalendářní měsíc.

Společnost 2K CONSULTING s.r.o., disponuje kvalitním týmem právních a bezpečnostních specialistů, jehož členové mají bohaté zkušenosti ve všech oblastech, kterým se společnost věnuje. Tým zkušených pracovníků garantuje vysokou úroveň poskytovaných služeb včetně profesionálního zvládnutí i těch nejvýznamnějších projektů a událostí.

Více informací o naší společnosti včetně referencí a konkrétní  nabídce služeb  : https://2kconsulting.cz/

Menu