ALTAIR SOLUTIONS s.r.o.

založeno
2015
sídlo
země
Czech Republic

IČO 03742857
DIČ CZ03742857

Společnost ALTAIR SOLUTIONS s.r.o. vznikla v roce 2015, jako samostatná entita v rámci mezinárodní skupiny společností vystupujícími pod značkou Altair Group. Společnost se od samého počátku specializuje na dodávky specifických systémů pro správu dokumentů, jejich elektronického zpracování, oběhu a automatizace všech souvisejících podnikových procesů. Naším cílem je nacházet cesty ke zefektivnění, zrychlení a zkvalitnění digitálních služeb, jejich vzájemnému provázání a schopnosti využít nasbíraná data tak, aby pracovala ve prospěch našeho partnera.

Naše inovativní řešení spojuje sílu moderního řízení obsahu s inteligentními algoritmy AI tak, aby mohli naši zákazníci transformovat svou dokumentaci do efektivního digitálního formátu. Základem našich řešení je DMS ELO ECM s využitím pokročilých algoritmů AI, kterým dosáhnete maximálního zrychlení procesů, minimalizace chyb a optimalizace práce s dokumenty. Už nikdy neztrácejte čas hledáním papírů – přesuňte svou společnost do digitální éry s lehkostí a důvěrou díky našemu špičkovému spojení ELO ECM a umělé inteligence!

Společnost se v posledních letech věnuje vývoji specifického DMS pro povinné původce. S naší spisovou službou v souladu s nejnovější legislativou získávají naši zákazníci klidnou mysl a dokonalou jistotu. Sledujeme nejaktuálnější právní předpisy a přizpůsobujeme naše služby tak, aby plnily veškeré požadavky a normy. S naší spisovou službou si mohou být naši zákazníci jisti, že jejich systém je v dokonalém souladu s aktuální legislativou a v bezpečných rukou.

ALTAIR SOLUTIONS s.r.o.
sídlo společnosti

ALTAIR SOLUTIONS s.r.o.
Havelkova 90/6
779 00 Olomouc

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři