Consulting 4U, s.r.o.

založeno
2000
sídlo
země
Czech Republic

IČO 25851471
DIČ CZ25851471

Společnost Consulting 4U je partnerem společnosti SAP. Z uvedeného partnerství vyplývá řada parametrů, zejména vysoká profesionalita na projektech, průběžně prověřovaná společností SAP, dostatečné technické i personální zázemí pro uspokojení požadavků zákazníků, průběžná aktualizace znalostí v nových technologiích a produktech SAP. Odrazem vysoké odborné úrovně poradců společnosti je také spolupráce na významných projektech.

V roce 2012 Consulting 4U prošla certifikací Partner Center of Expertise (PCoE) nezbytnou pro poskytování služeb údržby licencí SAP. Vyhověla tak novým náročným požadavkům společnosti SAP kladeným na své partnery, a to jak z oblasti odborných certifikací konzultantů, tak z oblasti technologického vybavení.

Společnost Consulting 4U disponuje stabilním poradenským týmem, který společně realizuje projekty již více než 12 roků. Poradci naší společnosti jsou obsazováni do významných projektů pro svoji rozsáhlou znalost standardního řešení produktů SAP a širokého odvětvového know-how.

Od roku 2004 je naše společnost certifikována v oblasti ISO 9001:2000 renomovanou auditorskou firmou Moody International.
Stěžejní aktivity společnosti

 

  • služby systémové integrace
  • analýza podnikových procesů a činností a poradenství při stanovení požadavků na informační systém
  • vyhodnocení projektu a návratnosti investic do informačního systému
  • služby zavádění, údržby, podpory provozu a rozvoje informačního systému SAP
  • standardizace nastavení systému SAP
  • školení
  • vedení projektů
  • přizpůsobování, modifikace a případný vývoj informačního systému zákazníka,
  • integrace na aplikace třetích stran (docházkové systémy, personální systémy, čárové kódy, váhy, expediční systémy, EDI - elektronický přenos dokumentů, správa dokumentů, CAD a další)
  • služba helpdesku a rychlé reakce na problémy zákazníků

 


Primárním cílem Consulting 4U je přinášet svým zákazníkům vysokou přidanou hodnotu při minimalizaci nákladů a potřebného času implementace. Projekty provází snaha předat klíčovým pracovníkům zákazníka takové dostatečné know-how, aby byli schopni veškerou rutinní údržbu systému SAP zabezpečovat vlastními silami.

Tento aspekt uplatňujeme jak ve fázi analýzy, tak i v samotném procesu zavádění řešení. Použitá metodika využívá pozitivních prvků metodiky ASAP - ta je přizpůsobena potřebám a prostředí konkrétního zákazníka a projektu.

Víme, že měřítkem úspěchu je kvalitně odvedená práce stejně tak jako kvalitní vztah s našimi zákazníky. Vážíme si svých zákazníků a svým přístupem k řešení jejich úkolů tento fakt dokazujeme.

Consulting 4U, s.r.o.
sídlo společnosti

Consulting 4U, s.r.o.
Wellnerova 134/7
779 00 Olomouc

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři