« Zpět na výpis členů

FLY UNITED s.r.o.

Prodejce letenek a dodavatele služebních cest. Filozofií společnosti je spokojený zákazník a k tomu, současně s nejmodernější technologií, komplexním know-how, spoluprací s partnery po celém světě
Cestovní agentura a kancelář FLY UNITED s. r. o. působí na trhu cestovních služeb již od roku 1993 a v současnosti patří mezi nejvýznamnější prodejce letenek a dodavatele služebních cest.
FLY UNITED s.r.o. je držitelem všech potřebných oprávnění, licencí a akreditací potřebných pro kvalitní, bezproblémové a pohotové zajištění cestovních služeb. Jako držitel certifikace ISO 9001:2008 splňuje všechny náročné podmínky kladené na cestovní agenturu a kvalita všech nabízených služeb je pravidelně hodnocena a kontrolována. Zajišťuje všechny služby související s cestováním pro pracovní i soukromé účely. Prioritou je spokojený zákazník, kterému jsou k dispozici vzdělaní a zkušení pracovníci a nejmodernější využívané technologie. Specializací agentury je zajišťování „business travel“ pro korporátní zákazníky.
Menu