Mgr. Jakub OLIVA, advokát

založeno
2018
sídlo
země
Czech Republic

IČO 07199376
DIČ

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

Mými klienty jsou převážně obchodní společnosti s desítkami, stovkami až tisícovkami zaměstnanců, ale také jednotliví zaměstnanci nebo odborové organizace. Pracovní právo pravidelně školím formou odborných seminářů pro klienty i širokou veřejnost a jsem spoluzakladatelem HR KLUBU v Olomouci. V posledních letech také úzce spolupracuji se vzdělávacím portálem SEDUO.

Jelikož se pracovním právem zabývám denně, mohu poskytovat konzultace i v oblastech, které nejsou pro běžné právníky s generální praxí jednoduché, neboť vyžadují velmi podrobnou znalost pracovněprávní problematiky a mnohačetné praktické zkušenosti.

Mgr. Jakub OLIVA, advokát
sídlo společnosti

Mgr. Jakub OLIVA, advokát
Tř. Kosmonautů 1221/2a
77900 Olomouc

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři