OLTIS GROUP a.s.

založeno
2004
sídlo
země
Czech Republic

IČO 26847281
DIČ CZ26847281

OLTIS Group je česká obchodní skupina sdružující specializované softwarové společnosti, které spolu velmi úzce a efektivně spolupracují. I proto ve svém portfoliu může nabídnout komplexní a velmi pružné informační systémy s mnoha komponentami upravenými podle potřeb zákazníka a širokou paletu souvisejících služeb.

Hlavní vývojové zázemí se nachází v České republice s centrálou v Olomouci, dceřiné společnosti působí na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Firmy skupiny jsou společensky odpovědné k regionu, životnímu prostředí, zaměstnancům i zákazníkům. Tvoří je profesionální tým více než 200 zaměstnanců.

OLTIS Group má více než 20 let zkušeností s implementací zakázkových informačních systémů. Zákazníky provází tým plně kvalifikovaných pracovníků od analýzy a návrhu informačního systému až po konečnou realizaci a zaškolení obsluhy. Na všechny tyto kroky navazuje kompletní technická podpora a servis po předání díla. Důraz je kladen na bezpečnost dat i samotných systémů. V rámci doplňkových služeb jsou poskytovány konzultace, poradenství a cloudové služby v oblasti informačních systémů a  informačních technologií pro dopravu, spedici a logistiku.

Od roku 2002 se OLTIS Group podílí na řadě mezinárodních projektů výzkumu a vývoje v železniční dopravě a aktivně působí v zahraničí, zejména v evropských institucích a organizacích.

OLTIS Group je organizátorem mezinárodních konferencí a odborných seminářů, které vstoupily do povědomí široké odborné veřejnosti jako události, které pomáhají definovat směry budoucího vývoje v železniční dopravě a logistice a nabízejí příležitost k výměně informací a zkušeností mezi společnostmi zapojenými do nových inovativních řešení týkajících se železnice a logistiky. Současně přibližují širokému fóru účastníků trendy a novinky při uskutečňování železničních přeprav.

Profil OLTIS Group:


  • Silná IT skupina v rámci střední a východní Evropy

  • Ryze česká skupina specializovaných softwarových firem úzce spolupracujících od roku 1997

  • Vývoj a implementace sofistikovaných IT systémů v dopravě, spedici a logistice

  • Inovativní softwarová řešení

  • Implementace železniční interoperability

  • Služby a poradenství pro oblast informačních systémů

  • Evropské projekty výzkumu a vývoje

  • Významný člen a partner mezinárodních organizací


Profil_OLTIS-Group

OLTIS GROUP a.s.
sídlo společnosti

OLTIS GROUP a.s.
Dr. Milady Horákové 1200/27a
779 00 Olomouc

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři