« Zpět na výpis členů

PhDr. Jan Závěšický

I. projektová činnost - komplexní poradenství v oblasti životního prostředí zejména v oblasti hospodaření s vodou, moderní energetice, klimatu a cirkulární ekonomice. Tyto služby nabízím pro firmy, pro obce i pro neziskový sektor:

  • Adaptační strategie na změnu klimatu, adaptační a mitigační opatření, podpora zmírňování dopadů změn klimatu, zmírňování negativních dopadů lidské činnosti na klima (vč. snižování uhlíkové/ekologické stopy podniku).
  • Komplexní řešení ekologizace území nebo konkrétních objektů včetně projektů moderní energetiky a využití obnovitelných zdrojů energie.
  • Poradenství v souvisejících oblastech energetiky a odpadového hospodářství včetně komplexních nezávislých a ostrovních řešení zájmových oblastí.

II. organizační poradenství v oblasti vedení a organizace firem. Specializuji se na demokratizaci firem, debyrokratizaci organizačních struktur soukromých firem, osvobozování lidského potenciálu, aby firmy byly dobrým prostředím pro práci a život. Tyto služby nabízím výhradně pro soukromý sektor.

 

Menu