« Zpět na výpis členů

Přeprava na letiště s.r.o.

"Přeprava na letiště s.r.o., SPECIALISTA na individuální přepravu osob nejenom NA a Z LETIŠTĚ. Kvalitní a nadstandardní služby za nejlepší ceny v regionu. Osobní přeprava, která má styl."

Společnost Přeprava na letiště s.r.o. se specializuje na individuální přepravu osob na a z letiště v rámci celé Evropy. Samozřejmostí je nabídka přepravy i do jiných destinací, nejenom na a z letiště. Nabízíme i zajištění autobusové dopravy a přepravu kusových zásilek. Přepravu zajišťujeme novými vozy Škoda Superb a Volkwagen Caravelle, s maximální kapacitou 8 + 1. Všechny vozy jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu, tabletem a základním občerstvením. Maximální bezpečnostní výbava je samozřejmostí. Pro přepravu dětí disponujeme dětskými autosedačkami se systémem ISOFIX. Mezi naše klienty řadíme firemní zákazníky, soukromé osoby, sportovce, umělce i politiky. Samozřejmostí je přeprava zahraničních hostů – máme mnohaleté zkušenosti se zahraniční klientelou a naši řidiči jsou jazykově vybaveni. Od roku 2002 jsme přepravili více než 36.000 klientů. Naše společnost má sjednáno Pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele a je pojištěna proti rizikům spojených s předmětem podnikání. Naše služby je možné platit hotově, fakturou a platebními kartami.
V letech 2011, 2012 a 2016 se naše společnost umístila mezi deseti finalisty soutěže VODAFONE FIRMA ROKU v Olomouckém kraji.
Poskytuje osobní přepravu, která má styl. Cestujte s námi BEZPEČNĚ, POHODLNĚ A VČAS!

Menu