« Zpět na výpis členů

Radio Haná, s.r.o.

Rádio Haná Vám denně s láskou servíruje nejlepší hudební výběr. Hrajeme to nejlepší z 80. a 90. let, přidáváme známé megahity z tohoto tisíciletí a také prověřené hudební novinky. To vše originálně namíchané tak, aby vás Rádio Haná bavilo kdykoliv si nás naladíte. Navíc v pracovní době songy neopakujeme, takže nás můžete poslouchat celý den a užívat si originální výběr domácí a zahraniční hudby.
KDE NÁS NAJDETE
Nejdříve jsme pro vás vysílali z olomouckého Dolního náměstí. Od roku 1997 vám hrajeme z nově zrekonstruované historické budovy na Blažejském náměstí 7.
ZKUŠENOST A TRADICE
Oficiálním startem vysílání rádia je 7. květen 1992, kdy se stáváme první soukromou stanicí vysílající na území regionu Střední Moravy. Nyní vám nejlepší hudební výběr vysíláme na 25 výkonných vysílačích, postupně přidáváme další a on-line nás ladíte kdekoliv na světě! Přes 20 let se věnujeme rozhlasovému vysílání, výrobě spotů i tvorbě reklamy. Umíme pomoci s propagací i Vaší firmě. Rádio je pro nás vášní.
POKRYTÍ SIGNÁLEM
Radio Haná (Skyrock) pokrývá kvalitním signálem okolí Olomouce, Prostějova, Přerova, Šumperku, Kroměříže, Moravské Třebové, Svitav, Vyškova, Valašského Meziříčí, Boskovic, Hranic, Bruntálu, Rýmařova a dalších oblastí na Moravě, které stále přibývají.
NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ I INFORMAČNÍ VÝBĚR
24 hodin denně vám hrajeme popovou hudbu 80. i 90. let a to nejlepší ze současnosti. Vždy se od nás dozvíte, co je nového. Náš výkonný redakční tým přináší kompletní informační servis s důrazem na region Střední Moravy. Díky bezplatné lince řidičů (800 13 12 13) se podílíte na tvorbě našeho dopravního zpravodajství.
KULTURNÍ, SPOLEČENSKÉ A SPORTOVNÍ AKCE
Tady jsme s vámi doma a jsme součástí života na Moravě. Pravidelně se účastníme kulturních, společenských a sportovních akcí. Pořádáme plesy, zlepšujeme kulturní život na Moravě a pomáháme charitám. Jsme tým lidí se srdcem na správném místě, jsme Radio Haná.
Menu