« Zpět na výpis členů

ZLKL, s.r.o.

Kovoobrábění, lisování dílů z plechu, svařování v ochranné atmosféře i na robotizovaných pracovištích a další doplňkové činnosti, jako jsou povrchové úpravy, montáž, vývoj a konstrukce a v neposlední řadě kontrola kvality.

ZLKL svým zákazníkům nabízí širokou škálu strojírenských činností, konkrétně obrábění, lisování, svařování, povrchové úpravy, 3D kontrolu kvality a také vývoj a konstrukci. Díky své komplexnosti, kvalitě, schopnosti rychle reagovat na požadavky klienta a přijatelným cenám dlouhodobě roste tržbami i počtem zaměstnanců. Dodává především do nadnárodních koncernů, jako je Emerson a Siemens. Přibližně 60 procent výroby směřuje na export, hlavním odbytištěm je po České republice Francie a Německo. Většina výrobků nachází své použití v elektrotechnickém průmyslu, ve vodohospodářském a doplňkově i v automobilovém průmyslu.

Jako firma jsme pyšní na jmenování jednoho z jednatelů, Ladislava Brázdila ml., do čestné funkce v Krajské radě pro inovace. Tuto prestižní funkci zastává již od začátku roku 2014.

Menu