Novinky

Investiční večer 2024 v Artcom Group

Radim Kašpar
Investiční večer 2024 v Artcom Group
8.
KVĚ

Večer plný informací, kultury, dobrého jídla, vína a nezapomenutelných zážitků proběhl v příjemném prostředí firmy Artcom Group v Olomouci 7.5.2024.

Akce, která spojila aktuální ekonomická data s bohatým kulturním programem a luxusními vozy, přilákala mnoho návštěvníků. Přinášíme vám krátký přehled toho, co jste mohli zažít.

Večer byl zahájen přednáškou o nejnovějších trendech a prognózách, které ovlivňují ekonomiku České republiky, doplněnou i o přehled investičních příležitostí s diskuzí mezi přítomnými. Po inspirativní přednášce měli návštěvníci možnost ponořit se do atmosféry pravého šansonu díky živému vystoupení české zpěvačky a herečky Renaty Drössler. Její nezapomenutelný výkon dodal večeru jedinečný nádech a zanechal v srdcích posluchačů hluboký dojem. Gastronomické zážitky zajistilo Bistro Paulus, které připravilo lahodné pokrmy a nápoje. Hosté si mohli vychutnat pestrou paletu chutí, která uspokojila i ty nejnáročnější gurmány. K dispozici byla také degustace vybraných vín od Simply Wines, která přispěla k pohodové náladě. Uměleckou část večera obohatila prodejní výstava obrazů od renomovaného výtvarníka Zdeňka Vacka. Jedním z vrcholů večera byly předváděčky nejnovějších modelů vozů Peugeot a DS, kdy měli návštěvníci jedinečnou příležitost prohlédnout si moderní technologie a elegantní design těchto automobilů.

Celý večer byl skvěle zorganizován a nabídl bohatý program plný zajímavých informací, kulturních zážitků a příjemné společenské atmosféry. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další podobné akce.

Jak již tradičně, máte možnost podívat se na tuto akci zde na videu, na našem youtube kanále.

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři