Novinky

Ladies Club 2024 - Bistro Paulus Olomouc

Radim Kašpar
Ladies Club 2024 - Bistro Paulus Olomouc
20.
KVĚ

V atriu budovy Envelopa Office Center, ve čtvrtek 16.5. proběhl tradiční Ladies Club, letos již 6. ročník. Událost, jejímž cílem je propojit ženy působící v byznysové sféře, usnadnit jim navázání kontaktů, spolupráci a vzájemnou inspiraci, se mimořádně podařila.

Networkingový den odstartoval na pódiu rozhovory se třemi zajímavými ženami, které vedla moderátorka akce, herečka Markéta Hrubešová. Mezi řečnicemi byla CEO skupiny REDSTONE REAL ESTATE, Romana Benešová, která se rozpovídala o svých kariérních začátcích, sdílela zkušenosti z byznysového prostředí a první dojmy z řízení skupiny. Debata se dotkla životních zkušeností v oblasti rozhodování, řízení týmů, významu intuice v manažerské práci, práce s mladými lidmi a manažerských "vychytávek", aniž by opomíjela osobnější témata, jako je rovnováha mezi prací a osobním životem. Dalšími hosty byly známá moderátorka Světlana Witowská a Věra Zukalová, ambasadorka onkologických pacientů v olomoucké Fakultní nemocnici. Událost korunovala ve skvělém závěru modní přehlídka a bohatý raut, na který pozvala účastnice Petra Paulusová, jejíž manžel Roman Paulus spolu se svým týmem z Bistro Paulus připravili lahodné menu.

Celkově to byl den plný inspirace, sdílení zkušeností a navazování nových kontaktů, který potvrzuje, že Ladies Club není jen o byznysové sféře, ale také o osobním rozvoji a podpoře mezi ženami.

Video z akce najdete zde.

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři