Novinky

OHK Olomouc si k výročí nadělila nový web a kopu nových členů

Radim Kašpar
OHK Olomouc si k výročí nadělila nový web a kopu nových členů
5.
LED

OHK Olomouc navazuje činností na svou předchůdkyni Obchodní a živnostenskou komoru, která v regionu zahájila svoji činnost v roce 1851. Nynější podoba komory se datuje k 28. září 1993. V roce 2023 jsme tedy oslavili třicetileté výročí. Žádné opulentní akce k jubileu se nekonaly, protože akcí a aktivit je v průběhu roku nejen pro členy nespočet, nicméně si komora nadělila nové přehledné webové stránky a další rekord v počtu nově přijatých členů v rámci jednoho roku.

Nové webové stránky z dílny společnosti ESMEDIA Interactive (jedním z předních lídrů digitálních projektů v regionu) spuštěny v závěru loňského roku, se snaží zjednodušeně formulovat, co komora dělá a jaké jsou její klíčová témata. Vše vizuálně přehledně, v souladu i s grafickými konstantami Hospodářské komory České republiky a pohodlně dostupné z počítače/tabletu i mobilního telefonu. Stránky jsou plně funkční (zatím v provozu ve zkušebním režimu) a najdete zde kalendář s pozvánkami na plánované akce, novinky a katalog členů. Další obsah je postupně doplňován. Jednou z nejvíce zajímavých funkcí, na které ještě vývojáři pracují, bude pak online registrace nových členů, která bude možná díky nové databázové aplikaci.

Akviziční aktivitou i množstvím zajímavých akcí se OKH v Olomouci posouvá kupředu každý rok. Členská základna se rozrůstá a díky tomuto trendu je jednou z nejaktivnějších hospodářských komor v České republice. Slovy ředitele komory Radima Kašpara: „Nemám úplně v povaze chvástání se, ale čím dál častěji za námi do Olomouce jezdí kolegové z ostatních komor v ČR, aby nasáli inspiraci, jak dělat zajímavé akce a jak být atraktivní pro firmy i v kontextu rozvoje samotného regionu. To nám dělá samozřejmě radost“. V konkrétních číslech se řady elitního klubu firem a živnostníků rozrostly v roce 2023 o 56 členů „a tím jsme přeskočili poslední rekord 32 nových členů z roku 2022 o pomyslný parník,“ uzavírá Kašpar.

Těšíme se, co komoře přinese rok 2024 a jsme rádi, že jste s námi u toho!

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři