Novinky

Přispíváme na další generace

Radim Kašpar
Přispíváme na další generace
22.
DUB

Podporujeme zázraky zrození, přidejte se k nám!

V Porodnici FN Olomouc poskytují špičkovou medicínskou péči. Teď potřebují naší pomoc, aby vytvořili prostředí pro nerušené první společné chvíle rodičům a jejich miminkům. Proto jsme se rozhodli zapojit do sbírky Zázraky Zrození - záleží nám na těch nejmenších.

Účelem kampaně je vybrat částku 3 miliony korun, které poslouží na nákup 11 pulzních oxymetrů a centrálního monitorovacího pultu.

Pulzní oxymetr je malé zařízení, podobné sponě, které slouží k měření srdeční frekvence a hladiny kyslíku v krvi. Bezbolestně se připojuje k malé části těla miminka po narození, jako jsou prsty nebo ušní lalůček a dokáže tak efektivně monitorovat základní životní funkce. Využívá se hlavně při bondingu - proces, kdy se bezprostředně po porodu utváří vztah mezi maminkou/tatínkem a miminkem kontaktem kůže na kůži. Optimální trvání kontaktu skin to skin je 2 hodiny po porodu.

Jsme hrdým partnerem, přidejte se k nám a pomáhejte zázraku!

Kompletní informace na www.zazrakyzrozeni.cz a níže v QR kódu (naskenujte fotoaparátem mobilního zařízení a zobrazí se Vám webová stránka).

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři