Novinky

UP BUSINESS CAMP PŘINESE TRADIČNÍ SOUBOJ STARTUPŮ. PODEJTE SI PŘIHLÁŠKU A SPLŇTE SI PODNIKATELSKÝ SEN

Martina Opletalová
UP BUSINESS CAMP PŘINESE TRADIČNÍ SOUBOJ STARTUPŮ. PODEJTE SI PŘIHLÁŠKU A SPLŇTE SI PODNIKATELSKÝ SEN
9.
LIS

Na 9. ročníku konference UP Business Camp, prestižní akci, na které se podílí i Okresní hospodářská komora, proběhne souboj startupů a inovativních týmů. Ty mohou vyhrát ceny v hodnotě více než 100 000 Kč a vyplout tak snadněji do světa businessu. Přihlášky do souboje startupů podávejte do 17. listopadu.

Mladí podnikatelé, startupy a inovativní týmy mají možnost na konferenci, která proběhne 20. 11. 2021 v Domě u parku, soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch. Ve dvou minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou. Soutěž již čtvrtým rokem pořádá olomoucký Startup Klub. Ve spolupráci s CzechInvestem bude pro soutěžící připraven workshop na prezentační dovednosti, který letos povede Tomáš Staněk. Ten pomůže soutěžícím v dopoledních hodinách dopilovat jejich prezentace. Všichni účastníci souboje se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.

Více informací naleznete v článku, publikovaném na www.olomouc.cz, viz odkaz: https://www.olomouc.cz/zpravy/clanek/UP-Business-Camp-prinese-tradicni-souboj-startupu-Stale-muzete-podat-prihlasku-a-splnit-si-tak-podnikatelsky-sen-33470

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři