Novinky

VÝZVA PRO PODNIKATELE A ŘEMESLNÍKY: Spolupráce firem se ZŠ a MŠ

Martina Opletalová
VÝZVA PRO PODNIKATELE A ŘEMESLNÍKY: Spolupráce firem se ZŠ a MŠ
19.
SRP

V rámci realizace projektu Místní akční plán vzdělávání (MAP), který je určen pro mateřské a základní školy v Olomouci, je jedním z cílů projektu  podpora kariérového poradenství na školách či přiblížení podnikavosti a polytechniky dětem v praxi.

Na základě podnětu od škol chce město Olomouc zpracovat v on-line podobě tzv. katalog firem a řemeslníků, kteří jsou ochotni a schopni zajistit ve svém provozu exkurze či případně jinou formou přiblížit svou činnost jak žákům zejména 8. a 9. tříd, kteří se rozhodují, kam budou směrovat své profesní působení, tak třeba i dětem na 1. stupni ZŠ nebo dokonce i pro děti v mateřských školách představit řemeslo či postup výroby daného produktu, případně nabídnout zbytkový materiál, který by mohl být vhodný pro tvorbu dětí při pracovních činnostech či v dílnách.  

Pokud myslíte, že by exkurze či jiná forma představení firmy byla pro Vás vhodná  a možná, prosím vyplňte tabulku (v tomto odkaze) a zašlete zpět na adresu iva.hubalkova@olomouc.eu, Pro další informace  prosím obraťte se na Ing. Ivu Hubálkovou, projektovou manažerku projektu MAP na tel. 588 488 673 nebo 734 418 939 nebo na  adresu iva.hubalkova@olomouc.eu. Jednotlivé školy by si po zveřejnění katalogu dále samy vybíraly, koho pro exkurzi  osloví a vše by bylo již na domluvě firem a jednotlivých škol.
Bližší informace o projektu MAP http://map.olomouc.eu nebo na Facebooku @mapolomouc.

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři