Novinky

XIV. ročník veletrhu OKNO DO PRAXE

Martina Opletalová
XIV. ročník veletrhu OKNO DO PRAXE
30.
BŘE

XIV. ročník veletrhu OKNO DO PRAXE se uskuteční ve středu 14. dubna 2021 od 10:00 do 15:00 hodin.

Akce se poprvé koná formou ON-LINE a je pořádána ve spolupráci Přírodovědecké fakulty UP, Kariérního centra UP a Moravské vysoké školy Olomouc.

Smyslem události je představit studentům možnosti jejich budoucího pracovního uplatnění, přiblížit jim reálný trh práce i zprostředkovat kontakty a spojení s firmami.

Uvítáme, pokud zájemcům budete moci nabídnout spolupráci, ať už během studia, či po absolutoriu.

Vám, firmám, nabízíme prostor pro propagaci Vaší značky, sdílení nabídky, zprostředkování kontaktů se studenty a mnoho dalšího. Poskytneme prostor nejen pro Vaše online konzultace, ale také pro zajímavé přednášky, poradenství nebo soutěže, které byste měli zájem pro návštěvníky realizovat. Součástí Vašeho online stánku budou chaty, videopřenosy či obrazové/zvukové záznamy, které vypoví o Vaší firmě a činnosti zaměstnanců.

Registraci je možné uskutečnit na https://oknodopraxe.upol.cz/registrace. Tuto prosím vyplňte nejpozději do 6. dubna 2021, úspěšné přihlášení Vám potvrdíme e-mailem. Následně se s vámi spojíme ohledně dalších podrobností.

Informace k tomuto tradičnímu veletrhu najdete na www.oknodopraxe.upol.cz, program průběžně naplňujeme.V případě jakýchkoli dotazů je Vám k dispozici e-mail oknodopraxe@upol.cz.

Děkujeme Vám za spolupráci!

Za organizační tým Vás srdečně zdraví

Ing. Marie Dohnalová

Poradenské a kariérové centrum

+420 587 332 342

marie.dohnalova@mvso.cz

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři