Novinky

Zážitkové rodinné odpoledne na Lovecké chatě v Horce nad Moravou

Radim Kašpar
Zážitkové rodinné odpoledne na Lovecké chatě v Horce nad Moravou
24.
KVĚ

V Horce nad Moravou jsme 21.5. na Lovecké chatě uspořádali rodinné odpoledne pro své členy a jejich rodiny. Akce, která spojila dobrodružství, zábavu a společný čas strávený v přírodě byla velmi vydařená.

Jedním z taháků programu byla ukázka westernového ježdění na koni, kterou mohli účastníci shlédnout. Zkušení jezdci předvedli bravurní práci s koňmi a ukázali, jaké dovednosti jsou pro tento typ aktivity potřeba. Pro ty odvážnější byla připravena možnost projet se na koni a zažít tak dobrodružství na vlastní kůži. Agentura GM5 připravila také nejmenším i velkým návštěvníkům soutěže a hry, které zaručily nejen zábavu, ale i vzrušení a probudily soutěžního ducha. Od skládání hlavolamů přes lanové překážky až po vrhací hvězdice a trefování terčů si děti i dospělí mohli užít nadupaný program. Celé odpoledne bylo protkáno veselím, radostí a společnými zážitky, které věřím posílily pouta mezi členy komory. Atmosféru doplňovala krásná příroda, panorama lesa a příjemné počasí, které nám vytvořilo ideální prostředí pro tento rodinný den.

Akce ukázala, že i v rychle se pohybujícím světě podnikání je důležité si najít čas na odpočinek a trávení času s rodinou.

Tradiční videoreport z rodinného odpoledne najdete zde.

novinky

nejbližší akce

partneři OHK olomouc

generální partner

strategický partner

hlavní partneři

partneři