Členové

Hrdí členové OHK Olomouc

  1. Úvodní stránka
  2. Členové

Na této stránce naleznete seznam členů OHK Olomouc.

Pomocí filtrů níže si můžete vyhledat členy podle kategorie nebo dle názvu.

Seznam členů OHK Olomouc

Nalezeno členů: 177

2K CONSULTING s.r.o.

společnost s ručením omezeným

2K CONSULTING s.r.o, působící na českém trhu od roku 2013.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby podle aktuálních potřeb klientů, a to nejen se znalostí práva a právních postupů, ale i místního a společenského prostředí.

AGP PROJEKČNÍ ATELIER s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Několik desítek kvalifikovaných a léty praxe zkušených odborníků v projektové a inženýrské činnosti poskytuje našim klientům velmi důkladnou odbornou znalost a inovační řešení s následným sledováním životního cyklu projektu. Zajišťujeme kompletní služby od předprojektových průzkumů, studií, až po stavební povolení a výběr vhodného dodavatele stavby.

Alori Nano Distribution s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Komplexní řada čistících a ohranných prostředků pro celou domácnost. Všechny výrobky jsou založeny na využití nanotechnologií a právě proto mají tak unikátní vlastnosti.

ALTAIR SOFTWARE s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Dynamická, rychle rostoucí, technologická společnost, se zaměřením na moderní trendy v oblasti informačních technologií.

Amazing Media, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Amazing Media, s.r.o. je zavedený a nezávislý vydavatel B2B titulu. Již řadu let přinášíme exkluzivní rozhovory s vrcholovými manažery úspěšných českých a slovenských firem, kteří jsou lídři na trhu. V každém vydání zároveň také přinášíme nejnovější informace o tuzemské ekonomice, průmyslu a zdravotnictví.

AQUAPARK OLOMOUC, a.s.

akciová společnost

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno.

ARROWS advokátní kancelář, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Advokátní kancelář v Olomouci poskytující kompletní právní služby pro podnikatele.

ARROWS pojištění s.r.o.

společnost s ručením omezeným

ARROWS pojištění je součástí poradenské skupiny ARROWS advisory group, která se zabývá pojištěním, právem, daněmi a účetnictvím a dotacemi.

BELEFI.eu s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Koordinační činnost a technický dozor staveb Certifikovaný stavební dozor ADMD

BEXIM PALETTEN s.r.o.

Výroba logistických prostředků - logistické prostředky nové generace

BILL, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Vakuové tvarování desek a fólií – kryty točivých částí strojů, proložky, misky, kapotáž… Vyrábíme blistry pro balení zboží, tácky, vaničky, misky pro potraviny.

BORIS MAHDAL

fyzická osoba

Provádění zámečnických prací, montáží mechanických zabezpečovacích prvků a systému, servisu trezorů, nonstop nouzovému otevírání zámků byty – auta – trezory

BP STAVBY Morava s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost BP STAVBY Morava s.r.o. je stavební a inženýrská společnost, jejímž cílem je realizace projektů pro bydlení, podnikání, obchod a služby včetně speciálního zakládání staveb s působností v rámci České republiky.

BRAVO Loštice spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Kovozpracovatelský průmysl - široké uplatnění ve svém oboru mezi českými i zahraničními zákazníky. Mezi ty nejvýznamnější patří CEB – Constructions Electriques , SIEMENS, S+C ALFANAMETAL, MEZ STROJE Mohelnice, SUMMA Šumperk, MLS Olomouc-Holice, ZLKL Loštice, FLOWSERVE Pompes a další.

Brazzale Moravia, a.s.

akciová společnost

Největší sýrárna v České republice, která se podílí téměř jednou třetinou na celkovém vývozu sýrů z ČR. Mléko je zde zpracováno na sýry podle té nejvyšší italské řemeslné tradice.

CENTRAL PARK FLORA s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Moderní desítipatrový hotel pouhých 10 min. chůze od hist. centra města a v klidné zóně měststkých parků.

CERVUS s.r.o.

společnost s ručením omezeným

CERVUS s.r.o. je specialista na zpracování zkrmitelných biologických odpadů z potravinářského průmyslu a výrobce krmiv

ČESKÁ SPOŘITELNA, a.s.

akciová společnost

Moderní banka orientována na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Máme nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, jsme největší bankou v České republice.

Chropyňská strojírna, a.s.

akciová společnost

Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě. Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.

Consulting 4U, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Poskytování služeb v oblasti analýzy, implementace a podpory provozu rozsáhlých informačních systémů pro plánování a řízení podnikových zdrojů.

CTCenter MaVe s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Poskytujeme zdravotní služby ve dvou níže uvedených oblastech péče o zdraví.

DIRECT ECONOMY a.s.

akciová společnost

Společnost DIRECT ECONOMY a.s. byla založena v roce 2000 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti vedení účetnictví a personálně-mzdové agendy, daňového poradenství a auditorských služeb.

Dopravní podnik města Olomouce, a. s.

akciová společnost

Zajišťujeme městskou hromadnou dopravu v Olomouci. Kromě samotného území města Olomouce zajišťujeme dopravní spojení i pro některé okolní obce.

Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY

právnická osoba

https://www.youtube.com/watch?v=5v2XhWMrvUU&feature=emb_title

EGT Express CZ, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost EGT Express nabízí mezinárodní kamionovou přepravu od 5 kg až po celovozové přepravy. Díky široké síti poboček v zemích východní Evropy a bývalého Sovětského svazu doručíme Vaše zásilky spolehlivě a bezpečně a vyřídíme všechny nezbytné exportní formality.

EKT CZ k.s.

komanditní společnost

Společnost EKT CZ k.s. se sídlem v Litovli je výrobce precizních termoplastových produktů používaných převážně v domácích spotřebičích.

ELPREMO, spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

<strong>Společnost ELPREMO, spol. s r. o.</strong>, byla založena roku 1991. Svou činnost zahájila 1.1.1992 se zaměřením na elektroúdržbu a revize. Během krátké doby rozšířila svou působnost do oborů:

ELZACO spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Technologické zkušenosti z oblasti obnovitelných zdrojů energie např. malých vodních elektráren, větrných elektráren, dále z oblasti dřevozpracujícího průmyslu, energetiky a stavby jednoúčelových strojů.

ESMEDIA Interactive s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Nabízíme 20 let zkušeností v koncepci a vývoji úspěšných ecommerce projektů a dalších webových a mobilních řešení. Umíme se postarat i o jejich bezproblémový provoz, analytiku a rozvoj pro reálné výsledky. Pro rozvoj našich projektů posktujeme i fullservis v oblasti výkonnostního marketingu (SEO, SEM, PPC), brandbuildingu a PR. Sídlíme v Olomouci, ale aktuálně pracujeme pro klienty z celé ČR, dále ze Slovenska, Polska, Maďarska, Německa, Itálie a Belgie.

EUROGEMA CZ, a.s.

akciová společnost

Dodávky pozemních a inženýrských staveb na klíč zejména v olomouckém regionu a provádění speciálního zakládání staveb v celé ČR

EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Jsme lídrem na českém trhu s vojenským materiálem. Nabízíme mnoho typů vojenských vozidel, zbraňových systémů a munice, k nimž zabezpečujeme kompletní servis - náhradní díly, munici, opravy i modernizace.

Exerion Precision Technology Olomouc s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost Exerion Precision Technology Olomouc s.r.o. byla založena v roce 1998 za účelem uvedení Exerion holding na trh jako výrobce a dodavatele vysoce kvalitních montážních celků s vysokou přidanou hodnotou. Aktivity společnosti jsou rozděleny do dvou hlavních činností. Jedná se o kovovýrobu přesných dílů a složitých kovových rámů a montáž strojních celků a modulových sestav.

FERMAT STROJE LIPNÍK, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost Fermat je profesionálním výrobcem horizontálních vyvrtávaček v České republice a realizuje dodávky svých strojů do různých odvětví průmyslu po celém světě.

Fluid Engineering a. s.

Fluid Engineering a. s. je moderní a progresivní inženýrsko-dodavatelskou společností, která řeší a zajišťuje inženýring a kompletní dodávky hydraulických celků pro čerpání a dopravu kapalin a suspenzí.

FLY UNITED s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Česká soukromá cestovní kancelář. Služební cesty a jejich komplexní řešení, soukromé cesty, letenky, ubytování, víza, pronájem automobilů, transfery, cestovní pojištění, trajekty, skupinové akce, zájezdy atd. Pro klienty nonstop asistenční služba.

Gastroland restaurants, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

LOBSTER Family Restaurant – to je příjemné prostředí, skvělé jídlo z poctivých surovin a dobré pití. Záleží nám na kvalitě, sázíme na ni. Od začátku se srovnáváme s nejlepšími podniky u nás, bereme si z nich inspiraci a snažíme se je překonat. Ne proto, že toužíme po exkluzivitě, ale proto, abyste byli spokojení. Chceme být rodinnou restaurací, kde vám bude chutnat, kde se budete cítit dobře a do které se budete rádi vracet.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o. zajišťuje prodej a servis čerpací techniky Grundfos v České Republice a na Slovensku. Mimo Olomouc má Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o. obchodní zastoupení v Praze a Bratislavě. Servis zajišťuje síť autorizovaných servisních partnerů po celé ČR a SR. Společnost Grundfos nemá v ČR nebo SR výrobní kapacity. V současné době má Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o. 56 zaměstnanců a patří mezi nejvýznamější dodavatele čerpací techniky na českém a slovenském trhu. Obrat v roce 2015 činil 869 mil. Kč.

Hanácká realitní kancelář s. r. o.

společnost s ručením omezeným

Hanácká realitní kancelář byla založena v roce 1992 a od počátku své existence patří mezi lídry na realitním trhu nejen na Olomoucku. Tak jako na počátku devadesátých let, tak i dnes usilují naši zaměstnanci o dobré jméno společnosti, svým profesionálním a odpovědným přístupem ke klientům. Za více jak 20 let naší práce tak můžeme tvrdit, že za naší prací stojí tisíce spokojených klientů a tisíce prodaných nemovitostí. Hledáte-li i Vy záruky kvality na nepřehledném realitním trhu, neváhejte se na nás obrátit.

IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.

Jsme IDS. Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. Ryze česká firma realizující všechny typy stavebních prací již od roku 1996. Máme 200 zaměstnanců, vlastní dopravu a mechanizaci a nespočet referencí o kvalitně a poctivě provedené práci. Navíc nabízíme i projekční a inženýrskou činnost ve stavebnictví.

Ing. Odon HAJÍČEK

fyzická osoba

Finanční a technické poradenství – činnost pozastavena

JuiceUP s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Vytváříme prostředí, kde lidé pracují, protože chtějí. Jsme specialisté na engagement zaměstnanců. Pomocí osvědčených metod pomáháme vytvářet organizace, pro které jsou zaměstnanci ochotni udělat něco navíc.

K-ELEKTRIC s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Výroba elektronického spínacího relé TEL-ALARM Komplexní zemní práce- výstavba inženýrských sítí, elektro, kanalizace Práce s grejdrem, vibračním válcem Nákladní činnost

Kalvoda Design - Šárka Kalvodová

fyzická osoba

Vyrábíme barevný nábytek s moderním kováním inspirovaný 30. léty minulého století.

KD TRANSPORT, mezinárodní zasílatelství, spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol. s r.o. s více jak 20-ti letou tradicí se úspěšně a dlouhodobě zabývá poskytováním širokého spektra neustále zlepšovaných logistických služeb s pochopením jedinečné možnosti maximálně uspokojit individualní přání svých zákazníků.

KIMBERLIT s.r.o.

společnost s ručením omezeným

<em>Naši rodinnou firmu jsme založili v lednu roku 2013, jako přirozený důsledek více jak dvacetileté praxe v oblasti správy finančního majetku jak pro firmy, tak pro soukromé osoby. Do té doby jsme byli každý z nás OSVČ.</em>

Koyo Bearings Česká republika s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost Koyo Bearings Česká republika s.r.o. se nachází v Olomouci – Bystrovanech. Je součástí nadnárodní společnosti JTEKT Corporation a patří do skupiny společností částečně vlastněných automobilkou Toyota.

Kryštof Skutka – EVONYS

fyzická osoba

<strong>Navrhuji IT infrastrukturu. Analyzuji bezpečnostní rizika. Provádím firmy procesem digitální transformace.</strong>

Linkcity Czech Republic a.s.

akciová společnost

Zkušený partner v oblasti developmentu působící na českém trhu v sektoru rezidenční výstavby, industriálních a logistických staveb, hotelů, polyfunkčních objektů a také projektů zaměřených na regeneraci brownfieldů. Spolu se stavební firmou VCES je součástí skupiny Bouygues Construction.

Linser Industry Service s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Výrobce a dodavatel originálních značkových dílů nejen podvozkových komponent – se nabízí jako řešení bezpečně zaručující nejlepší dosažitelnou kvalitu.

LK Automont s.r.o

společnost s ručením omezeným

Hlavní náplní činnosti firmy je poskytování kompletní pomoci při dopravních nehodách, opravy a lakování karoserií osobních a nákladních motorových vozidel, převozy nepojízdných vozidel odtahovým přepravníkem, pneuservis a půjčování náhradních vozidel. Jsme tedy firma, která Vám v případě dopravní nehody nabídne úplnou službu počínaje odtahem havarovaného vozidla, přes opravu, zpracování a odeslání dokumentace až po výdej opraveného vozidla.

LORIKA CZ s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Přední dodavatel průmyslových utěrek, ochranných pracovních pomůcek, sanitárních systémů, rohoží a pracovních židlí. Jsme také specialisti na čisté prostory. Jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016 Našimi odběrateli jsou přední výrobci v oblastech automotive, potravinářské výroby a strojírenství. V roce 2015 se z nás stala ryze česká rodinná firma. V roce 2017 jsme získali ocenění Equa bank Rodinná firma roku v kategorie Malá firma."

M.L.S. Holice, spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

<strong>M.L.S. Holice, člen mezinárodní skupiny Nidec</strong> navazuje na tradici národního podniku <strong>MEZ </strong>(Moravské elektrotechnické závody), který byl v roce 1993 privatizován a olomoucká pobočka přešla do rukou francouzské společnosti Leroy Somer. V roce 2017 se pak stala součástí japonské korporace Nidec, celosvětového lídra na trhu elektrických točivých strojů. Sídlo společnosti i oba výrobní závody se nachází v <strong>Olomouci-Holici</strong>. Společnost je největší průmyslový zaměstnavatel v Olomouci a je <strong>největším výrobcem elektrických generátorů v České republice</strong>. Vyrábí a dodává kompletní portfolio nízkonapěťových generátorů v rozsahu výkonu od 10 do 3900 kVA. Celé spektrum generátorů <strong>M.L.S. Holice, spol. s r. o.</strong> míří nejčastěji k výrobcům generátorových setů – poháněné typicky dieselovým motorem mění mechanickou energii na elektrickou.

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům a dalším subjektům jako jsou nemocnice, školy, orgány státní správy apod. 

Mapro spol s r.o.

společnost s ručením omezeným

<strong>Společnost MAPRO vznikla v roce 1991</strong>a její hlavní náplní jsou dodávky technologií pro vstřikování plastů a automatizaci výroby.

Melzer, spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Největší dodavatel informačního systému QI v ČR. Společnost MELZER vznikla v roce 1992 jako ryze česká firma a poskytuje služby v souvislosti s implementací a následnou podporou provozu komplexního informačního systému QI. Díky bohatým zkušenostem a množství realizovaných projektů se řadí mezi úspěšné a významné firmy v oboru informačních technologií.

Meopta-optika, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži. Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy.

MERTRADE, spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Firma MERTRADE spol. s r.o. byla založena v listopadu 1990 jako obchodní společnost s orientací na zahraniční obchod. V současné době se specializuje na dovoz chemických surovin z Ukrajiny.

Mgr. Ing. TOMÁŠ SÝKORA - TOSA marketing

fyzická osoba

Ekonomické poradenství, restrukturalizace firem, předcházení úpadku výrobních a obchodních společností, insolvence – postup podle zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení, řízená likvidace firem a společností, vymáhání a kapitalizace pohledávek.

Mgr. Jakub OLIVA, advokát

fyzická osoba

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

MICHAL ŽAROSKÝ - MP TRADING

fyzická osoba

Prodej a servis elektrických lapačů létajícího hmyzu.

Miele technika s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost Miele technika s.r.o. byla založena v roce 2002 v Uničově. Je jediným výrobním závodem koncernu Miele v České republice.

Milada Šnajdrová

fyzická osoba

Působím jako <strong>nezávislý expert na neziskový sektor v České republice</strong> a poradkyně pro nestátní neziskové organizace

NAPKO, spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost zabývající se předpínáním mostních konstrukcí, dodáním a instalací volných kabelů a závěsů pro zavěšené a visuté mosty.

NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.

Provozujeme regionální informační portály, které nabízí informace o institucích a úřadech, poledních menu, slevách a kulturních událostech.

Neo Sport Clinic s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Privátní klinika sportovní a lifestylové medicíny v Olomouci s akreditovanými službami zdravotnického zařízení v oblastech ortopedie, fyzioterapie a chirurgie.

Nestlé Česko s.r.o.

společnost s ručením omezeným

NESTLÉ je přední světovou potravinářskou firmou podnikající v oblasti výživy, zdraví a zdravého životního stylu. Počátkem 90. let 20. století se stala strategickým investorem do českého a slovenského potravinářského průmyslu.

Očenášek - Mikulka, spol. s r. o.

společnost s ručením omezeným

Očenášek - Mikulka, spol. s r. o., spolepracuje s předními stavebními firmami v České republice. V současné době je naším největším partnerem firma Skanska.

OIN Development a.s.

akciová společnost

Realitní činnost, pronájem nemovitostí pro účely podnikání.

OL TRANS CZ, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

OL TRANS CZ, s.r.o. rodinná společnost s mnohaletou praxí v mezinárodní dopravě a logistice. Firma byla založena v roce 1991 se zaměřením na výrobce a vývozce zboží z našeho regionu. Po deseti letech činnosti, v květnu 2001, došlo k převodu právní formy z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným OL TRANS CZ.

OLC Systems, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost OLC Systems s.r.o. vznikla v roce 2000 jako ryze česká softwarová společnost. V současné době zaměstnává více než 60 zkušených vývojářů. Najdete nás v Olomouci a Ostravě.

OLTERM  & TD Olomouc, a.s.

akciová společnost

Výrobce a dodavatel tepelné energie pro byty, školská zařízení, terciální a komerční sféru, provozovatel Plaveckého stadionu Olomouc a Aquacentra Delfínek

OLTIS GROUP a.s.

akciová společnost

OLTIS Group je významný dodavatel informačních technologií pro dopravu, spedici a logistiku.

PEARL-DESIGN s.r.o.

společnost s ručením omezeným

PEARL-DESIGN nabízí komplexní služby procesu tvorby interiéru a exteriéru. Prostřednictvím renomovaných značek světových výrobců, luxusních materiálů, individuálního přístupu a inovativního řešení se řadí mezi přední interiérová studia.

Petr Němec

fyzická osoba

Investiční a úvěrový specialista a finanční poradce pro Olomouc a okolí.

PhDr. Vojtěch Bednář

fyzická osoba

Odborné poradenství při práci s lidmi, vedení zaměstnanců, motivování a řešení konfliktů, managementu a prosazování změn ve firmách a otázkách personálního managementu.

Přeprava na letiště s.r.o.

společnost s ručením omezeným

"Přeprava na letiště s.r.o., SPECIALISTA na individuální přepravu osob nejenom NA a Z LETIŠTĚ. Kvalitní a nadstandardní služby za nejlepší ceny v regionu. Osobní přeprava, která má styl."

prodavamefirmy.cz, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Naše společnost pomáhá majitelům malých a středních podniků, a to zejména v oblasti řešení nástupnictví a s tím spojeného prodeje firmy či jiné formy vyhledání nástupce (vč. poskytnutí ekonomických, daňových a právních služeb a projektového řízení).

prof. Mgr. Jiří Drábek, PhD.

fyzická osoba

určování otcovství a příbuznosti, Bayesovská interpretace

Radio Haná, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Rádio Haná Vám denně s láskou servíruje nejlepší hudební výběr. Hrajeme to nejlepší z 80. a 90. let, přidáváme známé megahity z tohoto tisíciletí a také prověřené hudební novinky.

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

společnost s ručením omezeným

Jsme realitní kancelář s tradicí od roku 1992. Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí v Olomouci a okolí.

Regionální centrum Olomouc s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Kongresové centrum s celkovou kapacitou 1000 míst nabízí sály a salónky pro 24 až 600 osob. Možnost pořádání kongresů, konferencí, školení, seminářů, výstav, večírků, plesů, rautů.

Regionální poradenská agentura, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Skupina RPA se od roku 2002 zabývá komplexními <strong>poradenskými službami v oblasti grantů a dotací.</strong> Poskytujeme profesionální služby spojené se získáváním finančních prostředků z dotačních programů, a to v rámci celého dotačního cyklu. Naše služby zahrnují zejména:

Rency s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Podstatou naší reklamní agentury je spojení designu, originálních konceptů a obchodního myšlení. Zajímáme se do hloubky o fungování každé firmy a o výhody jejích produktů a služeb.

Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod

Výroba elektromechanických komponent pro domácí spotřebiče.

Robot-servis s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Jsme certifikovaným dodavatelem robotů FANUC S více než 10letými zkušenostmi s integrací robotů do výroby. S firmou FANUC hrdě spolupracujeme proto, že značnou část své energie investují do vývoje nových produktů. Nabízí širokou škálu softwaru pro roboty a programovací offline produkty pro zlepšení spolehlivosti a kvality automatizace.  Každý den pracuje na světě více než 300 000 robotů FANUC a žluté roboty najdete v automatizovaných provozech výrobců a distributorů i odborníků ze strojírenského, elektrotechnického nebo potravinářského průmyslu.

RUMLER Václav

fyzická osoba

Naše firma se zabývá servisem hasicích přístrojů a požárně bezpečnostních zařízení a poskytováním služeb v oboru požární ochrany již od roku 1990. Za tu dobu jsme si získali spoustu stálých a spokojených zákazníků, protože v naší firmě pracují pouze odborně vyškolení pracovníci a revizní technici.

SAFETY PRO s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, projektové činnosti ve výstavbě a provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

SEZAKO Prostějov s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Čištění a monitoring kanalizace, čištění vodohospodářských děl a odsávání tekutých či sypkých materiálů pomocí sacích bagrů ADR. Pracujeme jak pro ty největší (správci vodohospodářskýh děl, těžký průmysl, továrny) po fyzické osoby - čištění ucpaných vnitřních odpadů.

SIGMA GROUP, a.s.

akciová společnost

Akciová společnost SIGMA GROUP a.s. se zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu středních, těžkých a unikátních čerpadel a čerpacích soustrojí pro průmyslové využití. V tomto segmentu se firma řadí mezi světovou špičku v oboru a úspěšně tak navazuje na dlouholetou tradici výroby, která trvá více než 150 let.

SIGMUNDOVA STŘEDNÍ ŠKOLA STROJÍRENSKÁ, LUTÍN

Provozujeme státní střední odbornou školu zajišťující výuku tříletých oborů karosář, nástrojař, obráběč kovů a strojní mechanik.

SIWATEC, a.s.

akciová společnost

Řešení v oblasti čerpání různých médií v mnoha průmyslových odvětvích. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je bezplatné technické poradenství, projekční činnost a také dodávky náhradních dílů včetně servisu.

SK Sigma Olomouc a.s.

akciová společnost

SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby české nejvyšší fotbalové soutěže. V průběhu času se vypracovala v přední klub české kopané a to zejména díky výborné práci s mladými fotbalisty, které vychovává také pro špičkové evropské kluby.

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Státní organizace

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace (SŽDC) vznikla dne 1.1.2003 na základě zákona č. 77/2002 Sb.

Stations service s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost se zabývá službami v oblasti obsluhy čerpacích stanic PHM, úklidovými a hlídacími službami. Nyní začínáme rozvíjet ubytovací a stavební činnosti. Obchod s dvouvrstvou lepenkou.

Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

Státní organizace

Státní střední odborné učiliště zajišťující výuku čtyřletých oborů mechanik elektronik a mechanik elektrotechnik a nástavbového oboru podnikání.

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov

Státní organizace

Veřejná střední škola, poskytující vzdělání v technických, ekonomických a zemědělských oborech.

Střední škola polygrafická, Olomouc

Státní organizace

[vc_row][vc_column][vc_column_text]<strong>Zajímají vás digitální technologie, design obalů, počítačová grafika, tisk, fotografování a webdesign? Pak pojďte studovat na naši školu! Nabízíme vám perspektivní polygrafické obory, které vyučujeme jako jediná škola v Olomouckém kraji!</strong>

Střední škola technická obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Státní organizace

Státní střední škola zajišťující výuku dvou a tříletých nástavbových v oboru podnikání a elektrotechnika a čtyřletých oborů obchodník, mechanik strojů a zařízení, mechanik silnoproudých zařízení, mechanik elektrotechnik a telekomunikace.

Technické služby města Olomouce, a.s.

akciová společnost

Cílem společnosti je dosáhnout kvalitativně vyšší úrovně v oblasti poskytování veřejně prospěšných služeb zabezpečovaných pro statutární město Olomouc a zároveň dosáhnout významného postavení na trhu provozovaných služeb v rámci olomouckého regionu.

TESCO SW a.s.

akciová společnost

Historie společnosti TESCO SW a.s. sahá až do roku <strong>1991</strong>, kdy byla založena společnost TESCO, spol. s r.o., společnost softwarových a obchodních služeb.

UA KONZUL s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Hlavním předmětem činnosti společnosti UA KONZUL s.r.o. je zlepšení podmínek v oblasti zaměstnanosti cizinců na trhu práce v Jihomoravském kraji.

Univerzita Palackého v Olomouci

právnická osoba

Moderní vzdělávací instituce se širokou nabídkou studijních oborů a bohatou vědeckou činností. Na osmi fakultách studuje přes 23 000 studentů, což tvoří celou pětinu obyvatel města Olomouce.

VALIANT TMS-Czech s.r.o.

společnost s ručením omezeným

TMS CZECH se zabývá hlavně plánováním, robotovou simulací a konstrukcí svařovacích linek pro automobilový průmysl.

VÁPENKA VITOUL s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Vyrábíme jemně mletý přírodní vápenec pro odsiřování, chemický i gumárenský průmysl, do asfaltových směsí, pro zemědělství, lesnictví a pro výrobu krmných směsí.

Vlastní síly, z. ú.

zapsaný ústav

Jsme soukromá nezisková organizace, naším předmětem podnikání je provozování personální agentury a zprostředkovatelská a obchodní činnost. Specializujeme se na rozličná průmyslová odvětví s vysokou poptávkou po pracovní síle na Moravě.

Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s.

akciová společnost

Naše společnost spravuje většinu vodohospodářského majetku obcí a měst v okrese Olomouc. Jsme vlastníky hlavních vodovodních přivaděčů, vodojemů, pramenišť a úpraven vody a také některých kanalizací a čistíren odpadních vod.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s.

akciová společnost

Výstaviště Flora Olomouc, a.s. je pořadatelem vlastních výstavnických a veletržních akcí, spolehlivým partnerem pro jejich externí pořadatele a správcem olomouckých historických parků.

WANZL spol. s r.o.

společnost s ručením omezeným

Nadnárodní koncern Wanzl je průkopníkem samoobslužného prodeje a globálním lídrem ve vybavování obchodů.

WEBA Olomouc, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Společnost, která se specializuje na výrobu tvářecích nástrojů pro horké tváření pro automobilový průmysl. Horké tváření i vývoj a výroba náročných lisovacích a tvářecích nástrojů pro strukturní díly s vysokou až vyšší pevností jsou základními kompetencemi firmy.

ZLKL, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Kovoobrábění, lisování dílů z plechu, svařování v ochranné atmosféře i na robotizovaných pracovištích a další doplňkové činnosti, jako jsou povrchové úpravy, montáž, vývoj a konstrukce a v neposlední řadě kontrola kvality.

Menu